-2° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Lgbt’ye destek çıkan Nilüfer Belediyesine sert tepki !

Bursa’da Nilüfer Kent Konseyi Gençlik Merkezinin 3-4 aralık tarihlerinde düzenleyeceği Toplumsal Cinsiyet Atölyesi’ne Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Başkanı İlhan Baykan’dan tepki geldi.
GENEL - Giriş : 02.12.2022 22:10 - Güncellenme : 02.12.2022 22:10 A A

‘Eşitlik Birimi’ adı altında kurulan merkezle ilgili belediyenin sitesinden yapılan açıklamada, “LGBTİ+ bireylere (lezbiyen, gey, biseksüel, trans, interseks) hizmet vermesi yönü ile Türkiye’de bir belediye bünyesinde kurulan ilk dayanışma merkezi olma özelliğini taşımaktadır” ifadeleri yer almıştı.

Konu ile alakalı sert eleştirilerde bulunan Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Başkanı İlhan Baykan, “Bizler her fırsatta maneviyat ve aile kavramının üzerinde dururken Bursa’mızda bile artık LGBT sapkınlığı baş göstermeye başladı.Asıl işi vatandaşa hizmet olan,”vatandaşımı nasıl daha rahat ettiririm” diye kafa yorması gereken bir kamu kurumu olan belediyenin başında bulunan zat ın yaptığına bakın! CHP’li Nilüfer Belediyesi, genel başkanlarının söylemleri doğrultusunda hareket etmiş olacak ki böyle bir merkez kurmuş. Acaba 6’lı masadaki muhafazakar görünümlü partiler konu ile alakalı ne düşünüyor ve nasıl tavır sergiliyor. LGBT’liler için Toplumsal Cinsiyet Atölyesi uygulamasını başlatan,ve bu kafa yapısı ile ülke yöneteceğini sananları ve CHP’li Nilüfer Belediye Başkanını ve onlarla beraber hareket edenleri kınıyoruz. Ve Yeniden Refah Partisi olarak;Genel Başkanımız Dr.Fatih Erbakan beyefendinin de bütün açıklamarında söylediğini tekrar ediyoruz; iktidara geldiğimizde ne kadar açılan ahlaksız dernek varsa hepsini kapatacağız,hepsi de ahlaksızlar olarak tarihin çöplüğünde yerini alacaktır.Uluslararası Siyonist ve emperyalisterin toplumları çökertme projesi olan LGBT projesine geçit vermeyeceğiz.”

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 500 kez okundu.
GENEL - 10:10 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altını olanlar dikkat !
  FED faiz kararı sonrası gram altın fiyatı rekor kırmıştı. Finans Analisti İslam Memiş ‘fırsata çevirmek’ değerlendirmesinde bulunurken bugün şubat ayı için gerginlik uyarısı yaptı.
 • 02
  İnegöl’de bugün kar yağışı var mı?
  Meteoroloji, 3 Şubat hava durumu raporunu yayımladı. Peki bugün İnegöl’de hava nasıl olacak?
 • 03
  EYT düzenlemesi Komisyon’da kabul edildi
  Emeklilikte Yaşa Takılanlar’a ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
 • 04
  Endonezya, Bursa’da tanıtılacak
  Endonezya Ankara Büyükelçiliği ve Bursa Kent Konseyi’nin destekleriyle düzenlenen Endonezya’dan bir kültür şenliği olan ‘Eve Yolculuk’ programı, 06 Şubat Pazartesi günü saat 19.00’da Merinos AKKM Orhangazi Salonu’nda yapılacak.
 • 05
  Büyükşehir’in ‘yeşil’ uygulamalarına 3 ödül
  Türkiye’de kayıp kaçakla mücadelede Türkiye’de ilk sırada yer alarak ‘verimlilik ödülü’ kazanan Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ‘yeşil’ uygulamalarına da 3 ödül birden geldi. Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi’nin organize ettiği ‘Plant Ödülleri 2022’ ödül töreninde Bursa Büyükşehir Belediyesi, Park ve Rekreasyon Alanları Uygulamaları’, ‘Yeşil Şehir’ ve ‘Plant Özel’ olmak üzere 3 ayrı kategoride ödül aldı.