İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

23 Şubat 21:06 Korkunç cinayet; 3 ölü !

resim yükle resim yükle

Melih Uçaravcı’dan açıklama !

Giriş : 03.01.2024 22:30 - Güncellenme : 03.01.2024 22:30

Bugün Türkiye’nin gündemini meşgul eden ilan sitesiyle ilgili İnegöl Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Melih Uçaravcı açıklamalarda bulundu.

İnegöl Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Melih Uçaravcı, erişimi sorunu yaşanan Sahibinden.com sitesi ile alakalı şu ifadeleri kullandı:

CİDDİ BİR ŞEKİLDE TAKİP ETMEKTEYİZ
“Bugün bir karmaşa içinde kalındığını hep birlikte görmekteyiz. Emlak sektörü son yıllarda eskiye oranla daha çok dijital ortamlara doğru yönelmişti. Fakat emlakçılık sadece bu ortamlarda olmaması gerektiği tekrar acı bir şekilde görüyoruz. Acımasızca fiyatlarla tüm sektöre etki eden, hatta çoğu zaman da meslektaşlarımızın kazanamadığı bedelleri ödediği sarı site bugün çok ilginç bir şekilde hizmet veremez duruma geldi. Olayları ciddi bir şekilde takip etmekteyiz.”

SARI SAYFA OLMADAN DA BU SEKTÖR AYAKTA KALIR
“Malum site meslektaşlarımızın faturalarını 1 gün geciktirdiklerinde sorgusuzca hesaplarını blokelemekteyken şuan hizmet verememektedir. Oluşturdukları zararlar meslektaşlarımıza nasıl ödeyeceklerini merak etmekteyiz. Her yıl fiyatlandırmalarında %100 den fazla artış göstermelerine ne yazık ki bu güne kadar tepkisiz kalmak zorunda kalmıştık. Ama bir günde sarı sayfa olmadan da bu sektörün ayakta kalacağını görmüş olmaktayız. Meslektaşlarımızın uğradığı zararların karşılanması için gerekli girişimlerin yapıldığını burada tüm meslektaşlarımıza belirtmek isterim. Odalarımız ve derneğimiz ne gerekiyorsa bu konuyla ilgili gerekli girişimleri yapmaktadır. Kamuoyunun da sarı site haricinde ki sayfalardan meslektaşlarımıza ulaşabileceklerini buradan dile getirmek istiyorum.”

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER