seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Meral Akşener İnegöllülere seslendi !

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İnegöl’de miting gerçekleştirerek iktidara yüklendi.
GENEL - Nisan 14, 2022 6:50 pm A A

Atatürk Bulvarı Uzun Sokak girişinde konuşan Meral Akşener, vatandaşların siyasileri tartacağını ve hangisi doğru işleri yapıyorsa ona göre oy vereğini söyledi.

Akşener’in açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

5 MAAŞ ALANLAR VAR
“Senin çocuğun işssiz evde hanımın ne kaynatacak onu düşünüyor ama 5 maaş alan danışmanlar var. 5 maaş alan danışman senin gibi garip gurabayı yıkıp tekmeliyor ama karşılığı 5 maaş elbette haram olsun zıkkım olsun. 314 bin TL maaş alan bakan yardımcısı var. Sen emekli en düşük maaşın 2 bin 500 TL oldu diye sevinirken 314 bin TL maaş alan bakan yardımcısı var. Senin çocuğun asgari ücrete işsizliğe mahkûm edilmişken, ayısı olanlar dayısı olanlar 11 maaş alıyor. İşte bu harami düzeni ortadan kaldırabilmek için gerçek dertleri konuşabilmek için sizin adınıza rekabet oluşturmak için esnaf esnaf geziyorum.”

VATANDAŞ SİYASİLERİ TARTIP OY VERECEK
“Herkes benim gibi İnegöl’e bir kamyon polis olmadan gelecek sizle görüşecek. Siz bizi tartacaksınız hangimiz doğru işleri yapıyorsak onu destekleyeceksiniz. Yapmaya çalıştığım şey seçmenin velinimet olmasıdır, cepte keklik olmaktan çıkmasıdır. Bunun için besicinin derdini bileceksin çözüm üreteceksin. Esnafın derdini bileceksin çözüm üreteceksin. Siftahsız dükkân kapatmanın ne olduğunu bileceksin çözüm üreteceksin.”

HELAL OYLARINIZLA BU DÜZENİ BİZ BİTİRECEĞİZ
“Hani yüzük vardı ya yüzük. O yüzük sahibi ne yapıyor, yüzük sahibi dünyanın en zenginleri ile aşık atıyor. Hey gidi hey bu yüzükten gemiciklere, bu yüzükten Hariri’nin cebine 24 milyar lira koymaya. Kimin bu para tabiki senin paran işte o para haram olsun zıkkım olsun. Bu yanlışlıklar kimsenin yanında kar kalmayacak. Onun için demokrasiyle helal oylarınızla bu harami düzeni bitireceğiz. Allah beni sizlere mahcup eylesin, Allah beni kul hakkı yiyenlerden eylemesin ve hesap sorsun. Bize de hesap sormayı nasip etsin.”


Bu haber 540 kez okundu.
GENEL - 6:50 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ