17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

Metal Sanayi esnafı isyanda !

Metal Sanayiinde hırsızlık olayları bitmek bilmiyor.9 günlük bayram tatilini fırsat bilen hırsızlar girebildikleri dükkanları , araçları, akü ve kablo başta olmak üzere para yapacak ne bulduysa çaldılar.
3. Sayfa - Temmuz 19, 2022 11:31 am A A

Metal Sanayi esnafının başı hırsızlarla dertte. Alınan onca önlem, yüzlerce kere yapılan şikayetlere rağmen, Metal Sanayiinde hırsızlık olayları bitmek bilmiyor. 9 günlük bayram tatilini fırsat bilen hırsızlar Metal Sanayiinde girebildikleri dükkanları , araçları, akü ve kablo başta olmak üzere para yapacak ne bulduysa çaldılar.

Hatta bir dükkana kapıdan girmeyi başaramayan hırsızlar , duvarı delerek girip dükkanda buldukları her şeyi çalıp son olarak kamera kayıt cihazlarını da yerinden sökerek kayıplara karıştı.

Yaşanan hırsızlıklar karşısında isyanın eşiğine gelen sanayi esnafı , yaşanan hırsızlık olayları karşısında Polis’in yetersiz kaldığını, Metal Sanayiinde özel güvenlik olmasına rağmen hırsızlık olaylarının bitmediğini, bu noktada yetkililerden hırsızlık olaylarına bir çare bulmalarını istedi.

 


Bu haber 550 kez okundu.
3. Sayfa - 11:31 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnsanlık tarihine eğlenceli yolculuk
  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu sene ikincisi düzenlenen Arkeoloji Festivali (Arkeofest), iki gün boyunca her yaştan tarih meraklısını 8500 yıllık geçmişi bulunan Arkeopark Açık Hava Müzesi’nde buluşturdu. Sikke basımından mozaik yapımına kadar birçok atölyede tarihe yolculuk yapan katılımcılar, Rafadan Tayfa ekibinin gösterisiyle de keyifli bir gün geçirdi.
 • 02
  Bu acıya yürek dayanmaz !
  Dedesiyle birlikte traktörle tarlaya giden 8 yaşındaki Utku Soyaslan dengesini kaybedip düştüğü traktörün altında kalarak feci şekilde can verdi .
 • 03
  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan doğal gaz mesajı!
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çorum’da katılmış olduğu toplu açılış töreninde doğalgaz çıkartma çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 04
  İnegöllüler dikkat Valilikten son dakika uyarısı geldi !
  Bursa Valiliği, İl genelinde beklenen kuvvetli yağış ile ilgili vatandaşlara“sarı” kodlu uyarıda bulundu.
 • 05
  Güzel bir kamp dönemi gerçekleştirdik !
  İnegölspor 3 Ağustos’ta Bolu’da girmiş olduğu kampı bugün sabah saatlerinde yapmış olduğu antrenmanla sonlandırdı. Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ve Teknik Direktör Şaban Yıldırım, kamp sürecini değerlendirdi.