İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

07 Aralık 12:49 İkinci el araba fiyatları için karar!

resim yükle kemeravm.gif resim yükle

Meteoroloji’den İnegöl’e yeni haftada yağış uyarısı !

Giriş : 24.09.2023 11:48 - Güncellenme : 24.09.2023 11:48

Meteoroloji İnegöl için hava tahmin raporunu yayınladı. İnegöl genelinde sabah ve öğle saatlerinde sıcak ve açık bir hava etkili oluyor. Öte yandan 5 günlük raporda sıcak hava etkisini sürdürürken Meteoroloji’den İnegöl için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı. İşte İnegöl için hava detayları.

Meteoroloji tarafından İnegöl için yeni haftada yağış uyarısı yapıldı. İşte detaylar…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından İnegöl için yapılan tahmine göre:

Diğer yandan Meteoroloji’nin İnegöl için 5 günlük hava tahmin raporu da belli oldu.

Yarın hava sıcaklığı gün içinde 31 dereceye kadar yükselirken ilçe genelinde sıcak hava hakim oluyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini kaybediyor ve 14 derecelere kadar düşüyor.

Salı günü termometreler 30 dereceyi gösterirken parçalı bulutlu ve güneşli bir hava İnegöllülere merhaba diyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklıklar 14 dereceye kadar düşüyor.

Çarşamba günü ise termometreler 29 dereceyi gösterirken şehir genelinde İnegöllüleri az bulutlu ve güneşli bir gün beklemekte.

Perşembe gününe ise ilçe genelinde gök gürültülü sağanak yağış etkisinj gösterirken sıcaklıklar 28 dereceye kadar düşüyor. Akşam saatlerinde ise sıcak hava etkisini kayberek 15 derecelere kadar geriliyor.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER