17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

MHP’DEN ÖZGÜR ÖZEL’E TEPKİ!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP’li Özgür Özel’e tepki göstererek, “Dinimize laf söyletmeyiz” dedi.
GENEL - Ocak 4, 2022 1:44 pm A A

 

Bahçeli’nin ilgili açıklamaları şu şekilde;

“CHP GENEL BAŞKANI’NIN AZİZ MİLLETİMİZDEN DERHAL ÖZÜR DİLEMESİNİ BEKLİYORUZ”

“Ağzının dikişleri patlamış CHP’li bir grup başkanvekili Kur’an kursları için ucuz, din dışı bir bürhanda bulunmuştur. Klasik ve klişeleşmiş bir CHP üslubu tekrar nüksetmiştir. Ahmaklığın en ciddi delili aynı şeyi defalarca yapıp farklı sonuç almayı beklemektir. Dinimize laf söyletmeyiz. Bu saygısız ve edepsiz sözden dolayı CHP Genel Başkanı’nın aziz milletimizden derhal özür dilemesini bekliyoruz. Din dilmezler, diyanet tanımazlar. CHP zihniyeti mağlup olmaya mahkumdur.”


Bu haber 980 kez okundu.
GENEL - 1:44 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  HAZIRLIK MAÇI: İNEGÖLSPOR:2 SARIYER:1
  İnegölspor, Bolu kampındaki ikinci hazırlık maçında karşılaştığı Sarıyer’i 2-1 mağlup etti.
 • 02
  ÖSYM KPSS yeni tarihini açıkladı
  ÖSYM, 2022-KPSS ile ilgili yeni sınav takvimini açıkladı. 2022-KPSS Lisans Sınavı’nın Genel Yetenek oturumu 18 Eylül, Alan Bilgisi oturumu 24-25 Eylül’de yapılacak.
 • 03
  İnegöl’de kayıp alarmı !
  İnegöl’de ikamet eden ve yaklaşık 1 haftadır haber alınamayan Hikmet Özgüneş isimli gencin bulunması için ailesi kayıp ihbarında bulundu.
 • 04
  Ünlü Ekonomist Açıkladı Dolar 40 TL Olur Mu
  Dolar 18 TL sınırına yapıştı kaldı. Yatırımcılar doların akıbetini merak ederken ekonomistlerden üst üste farklı açıklamalar gelmeye devam ediyor. Kimi ekonomistler doların 40 liraya kadar çıkacağını söylerken kimi ekonomistler doların 10 liraya düşeceğini ifade ediyor.
 • 05
  Araba alıp satacaklar dikkat ceza geliyor
  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, daha önceki açıklamalarında “Belli kilometre dolmadan veya belli süre geçmeden satış kısıtlaması getireceğiz” demişti. Konu ile ilgili flaş bir açıklama geldi.