17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
casino siteleri
ResimLink - Resim Yükle

Mobilya Sanayiinde patlama !

Mahmudiye Mahallesi 22.mobilya sokak üzerinde faaliyet gösteren fabrikada tozlama makinasında patlama meydana geldi.
3. Sayfa - Mayıs 20, 2022 10:51 pm A A

Alınan bilgiye göre, Mahmudiye Mahallesi 22.Mobilya Sokak üzerinde faaliyet gösteren bir fabrikanın tozlama makinesinde oluştu. Arızayı gidermesi için işletme sahibi usta çağırdı. Ustalar tozlama makinesinin olduğu bölüme girerek arızayı bulmaya çalışırken patlama yaşandı.

Patlama nedeniyle talaş bölümünde küçük çaplı bir yangın oluştu. Tozlama makinesini tamir etmeye çalışan Abdülkerim B.( 62) ve Muhammed B.(17) patlamadan dolayı yaralandı..

Olay yerine gelen 112 Acil Servis Ekiplerinin olay yerindeki müdahalesinin ardından yaralılar İnegöl Devlet Hastanesi Acil Bölümüne kaldırıldı.

Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

kemeravm.gif

Bu haber 800 kez okundu.
3. Sayfa - 10:51 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  10 Terörist etkisiz hale getirildi !
  Milli Savunma Bakanlığı Suriye’nin kuzeyinde icra edilen operasyon kapsamında 10 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 02
  İnegölspor’da flaş gelişme !
  İnegölspor Yönetim Kurulu son günlerde yaşanan olaylarla ilgili önemli kararlara imza attı.
 • 03
  “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz”
  Bursa’yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, yeşil kimliğinden uzaklaşan şehrin yeniden ‘Yeşil Bursa’ olarak anılması amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı noktasında da önemli bir mesafe kat etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz” dedi.
 • 04
  4 Gün ücretsiz otobüs kalkacak !
  İnegöl Belediyesi, bu yıl İznik’te yapılacak 4. Dünya Göçebe Oyunları için 4 gün boyunca İnegöl’den ücretsiz araç kaldıracak. Her gün 15.00’da İnegöl’den İznik’e gidecek araçlar, 22.00’da geri dönecek.
 • 05
  Kemal Kılıçdaroğlu: ‘Teröre karşı ortak tavır takınmak zorundayız’
  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal’ı ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamada bulundu.