seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Mobilyacılar Odası’na ihracat ödülü

Türkiye’de ihracat dolaşım belgesi onaylama yetkisi verilen tek ilçe esnaf odası olan İnegöl Mobilyacılar Odası’na, İstanbul Mobilya Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçılar Birliği tarafından ihracata katkı ödülü verildi.
EKONOMİ - Ocak 12, 2022 11:42 am A A

İstanbul Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği 2021 yılı değerlendirme ve 2022 yılı beklentilerinin ele alındığı Mobilya Sektörü İstişare Toplantısı etkinliği Lider Balo Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Kaymakam Eren Arslan, Belediye Başkanı Alper Taban, Emniyet Müdürü Erdoğan Baydemir, İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ, İstanbul Mobilya Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçılar Birliği Başkanı Ahmet Güleç, Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan, İnegöl OSB Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Şahin, İMOS Başkanı Osman Aybil, İnegöl Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi Derneği Başkanı Bahadır Bayraktar, birlik üyesi mobilyacılar katıldı.
Toplantıda mobilyanın gelişimi ve ihracatın artmasına katkılarından dolayı İTSO Başkanı Yavuz Uğurdağ ve Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan’a ödül takdimi yapıldı. Ödülü Kaymakam Eren Arslan, Belediye Başkanı Alper Taban ve Mobilya İhracatçılar Birliği Başkanı Ahmet Güleç verdi.
Programda konuşan Özcan Ayhan; “2010 yılında odada göreve başladık. 8 yıl ciddi bir uğraş verdik. İhracat yapan üyelerimizin sorununu çözme adına çalıştık. Türkiye’de ihracat onay yetkisi olan tek ilçe esnaf odası olduk. Şimdi oda olarak 45 milyon dolara yakın ihracat yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 3300 kadar ihracat dolaşım belgesini 2021 yılında oda olarak üyelerimize vermişiz. İhracatçı üye sayımız 300’leri aştı. Bu bizim için çok değerli ve önemli. Bunun esnaf odasından yapılabiliyor olması kıymetli” dedi.


Bu haber 370 kez okundu.
EKONOMİ - 11:42 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Karneyi getiren tiyatro biletini kapıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, yarıyıl tatiline çıkan 4 yaş ve üzeri çocukları harika bir tiyatro oyunu ile ödüllendiriyor. Tayyare Kültür Merkezi’ne karnesini getiren çocuklar, Kırmızı Duvar adlı oyunu ücretsiz olarak izleyebilecek.
 • 02
  Sezen Aksu’yu hedef alarak hilâfet çağrısı yapan imam hakkında suç duyurusu
  Bursa Mihraplı Camii’nde vaaz veren imam Halil Konakçı, Sezen Aksu’yu hedef alıp, hilafet çağrısında bulunmuştu. Bunun üzerine Bursa Barosu Başkanı Av. Metin Öztosun ile Başkan Yardımcısı Av. Aslı Evke Yetkin, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • 03
  Eyt için masada hangi formüller var ?
  EYT için masada 5 formül olduğu ifade edilirken, Almanya ve Finlandiya modellerinin de seçenekler arasında olduğu aktarıldı
 • 04
  Erdoğan’dan Sezen Aksu’ya sert tepki !
  Camide cemaate seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sezen Aksu’nun beş yıl önce önce çıkan ‘Şahane Bir Şey Yaşamak’ şarkısında geçen “Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e…” sözleri nedeniyle başlayan tartışmaya dahil oldu oldu.
 • 05
  Dev firma üretime ara veriyor !
  Türkiye’nin otomotiv devi Oyak Renault’un çip krizi nedeniyle 24 Ocak Pazartesi gününden itibaren üretime 15 gün ara vereceğini açıkladı.