-2° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

MOSCOW MEBEL 2022 Fuarına İnegöl’den 25 Firma Katıldı

20-24 Kasım tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’da bu yıl 36. sı düzenlenen MOSCOW MEBEL 2022 Fuarına İnegöl Mobilya Sanayiciler Derneği (İMOS) organizasyonu ile 25 İnegöllü firma katılım sağladı.
EKONOMİ - Giriş : 03.12.2022 15:01 - Güncellenme : 03.12.2022 15:01 A A

Konu ile ilgili açıklama yapan İMOS başkanı Osman AYBİL;
İnegöl Mobilyası tanınırlığının artırılması ve İnegöllü Sanayicilerin dünya pazarlarına açılması adına İMOS olarak yaptığımız çalışmalar kapsamında, hedef pazarlarımızda düzenlenen önemli fuarları yakından takip etmekteyiz. Üye firmalarımızın katılımı noktasında ulaşım, stant ve lojistik alt yapı organizasyonlarını firmalarımız için daha katlanılabilir düzeye indirgeyerek İnegöl Mobilyasının önemli fuarlarda adını duyurması konusunda çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
Asya pazarının önemli fuarlarından biri olan MOSCOW MEBEL 2022 fuarında da gerekli organizasyon çalışmalarını gerçekleştirerek yaklaşık 25 firmamızı bu fuarda yer almasını sağladık.65,000 ziyaretçi sayısına ulaşılan fuarda İnegöllü firmalarımız ürünlerini sergileme fırsatı buldular.Ağırlıklı olarak Rusya,Azerbaycan,Kırgızistan,Kazakistan,Dağıstan,Çeçenistan,Ermenistan,Moğolistan ve Gürcistan gibi ülkelerden misafirlerin ziyaret ettiği fuarda İnegöllü firmalar tasarımları ile ön plana çıktılar.
Uluslararası anlamda Türkiye’nin bir tedarik üssü olması manasın da önemli bir süreçten geçtiğini düşünüyoruz. Mobilya sektörünün bu süreçten daha kazançlı çıkması adına yurt dışı fuarları bizler için oldukça önemli. İMOS olarak İnegöl Mobilyasını Dünya ile buluşturma adına çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 490 kez okundu.
EKONOMİ - 3:01 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  TÜİK, ocak ayı enflasyon verilerini açıkladı !
  Verilere göre tüketici enflasyonu (TÜFE) yıllık bazda yüzde 57,68 olarak gerçekleşti. Aylık enflasyon ise yüzde 6,65 oldu. Enflasyon, 2022’yi yüzde 64,27 seviyesinde tamamlamıştı.
 • 02
  Motorine bir indirim daha geliyor
  Motorine üst üste gelen üç indirimden sonra bu gece bir indirim daha bekleniyor. Dizel araba kullanan araç sahipleri son günlerde gelen indirimlerle sevinmeye başladı. Brent petrolde yaşanan gelişmeler ve döviz kurundaki değişiklikler sonrası motorine üst üste gelen dördüncü indirim pompa fiyatlarına yansıyacak. Benzinin litresi ise 21 lira 14 kuruştan satılıyor. Bu gece pompaya yansıması beklenen […]
 • 03
  Altını olanlar dikkat !
  FED faiz kararı sonrası gram altın fiyatı rekor kırmıştı. Finans Analisti İslam Memiş ‘fırsata çevirmek’ değerlendirmesinde bulunurken bugün şubat ayı için gerginlik uyarısı yaptı.
 • 04
  İnegöl’de bugün kar yağışı var mı?
  Meteoroloji, 3 Şubat hava durumu raporunu yayımladı. Peki bugün İnegöl’de hava nasıl olacak?
 • 05
  EYT düzenlemesi Komisyon’da kabul edildi
  Emeklilikte Yaşa Takılanlar’a ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.