-2° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Muharrem İnce ‘ Altılı masa yakında dağılır ‘

Çanakkale’de basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 6’lı masayı eleştirdi.
GENEL - Giriş : 04.12.2022 11:58 - Güncellenme : 04.12.2022 11:58 A A

“Altılı masa” tarafından yapılan açıklamaların iktidarın işine geldiğini belirten İnce, “Yani cumhurbaşkanı bir yere birini atayacak, Merkez Bankası Başkanı atayacak. ‘Haydi Kılıçdaroğlu’na sorayım, haydi yetmedi Meral Akşener’e sorayım, Temel Bey’e sorayım,
Ahmet Davutoğlu’na sorayım. Ali Babacan’a sorayım.’ Böyle mi olacak yani? Bu altılı masa bu iktidar kadar kötülük yapmaktadır Türkiye’ye”dedi.

“Altılı masa”nın çözüm olamayacağını, ortakların en temel konularda anlaşamadıklarını öne süren İnce, şunları kaydetti:

“Zaten dağılırlar, yakında göreceksiniz. Birbirlerine ayar veriyorlar. Grup başkanvekillerine diyorlar ki: ‘Sen çık bakayım şuna bir laf çak.’ Öbürü de diyor ki genel başkan yardımcısına: ‘Haydi bir de sen çak.’ Dış kulvardan saldırılar var. İstanbul Sözleşmesi’nde anlaşamamışlar, kamulaştırmada anlaşamamışlar, Ergenekon, Balyoz davalarında anlaşamamışlar, Libya tezkeresinde anlaşamamışlar. Nerede anlaşacak bunlar?”

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 430 kez okundu.
GENEL - 11:58 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  TÜİK, ocak ayı enflasyon verilerini açıkladı !
  Verilere göre tüketici enflasyonu (TÜFE) yıllık bazda yüzde 57,68 olarak gerçekleşti. Aylık enflasyon ise yüzde 6,65 oldu. Enflasyon, 2022’yi yüzde 64,27 seviyesinde tamamlamıştı.
 • 02
  Motorine bir indirim daha geliyor
  Motorine üst üste gelen üç indirimden sonra bu gece bir indirim daha bekleniyor. Dizel araba kullanan araç sahipleri son günlerde gelen indirimlerle sevinmeye başladı. Brent petrolde yaşanan gelişmeler ve döviz kurundaki değişiklikler sonrası motorine üst üste gelen dördüncü indirim pompa fiyatlarına yansıyacak. Benzinin litresi ise 21 lira 14 kuruştan satılıyor. Bu gece pompaya yansıması beklenen […]
 • 03
  Altını olanlar dikkat !
  FED faiz kararı sonrası gram altın fiyatı rekor kırmıştı. Finans Analisti İslam Memiş ‘fırsata çevirmek’ değerlendirmesinde bulunurken bugün şubat ayı için gerginlik uyarısı yaptı.
 • 04
  İnegöl’de bugün kar yağışı var mı?
  Meteoroloji, 3 Şubat hava durumu raporunu yayımladı. Peki bugün İnegöl’de hava nasıl olacak?
 • 05
  EYT düzenlemesi Komisyon’da kabul edildi
  Emeklilikte Yaşa Takılanlar’a ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.