seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Net Akademi İnegöl’de tek !

Dijital dönüşümle kendini sürekli yenileyen İnegöl’ün öncü eğitim kurumu Net Akademi, Öğrenci ve Eğitim Koçluğu Sertifikasını İnegöl’de veren tek yetkili kurum oldu.
Eğitim - Nisan 16, 2022 5:23 pm A A

Eğitimde yenilikleri takip ederek kendini sürekli geliştiren İnegöl’ün tecrübeli eğitim kurumu Net Akademi, Öğrenci ve Eğitim Koçluğu Sertifika eğitimlerini de vermeye başladı. Üniversite onaylı, e-Devlette sorgulatılabilen, uluslararası onaylı ve nüfuz cüzdanı çipine işlenen sertifikayı İnegöl’de veren tek kurum olma unvanını kazanan akademide sertifika eğitimleri başladı.

Öğrenci ile iletişim becerisini, doğru-keşif-değişim ve takip adımları ile nasıl gerçekleştirileceğini öğreneceğiniz bu sertifika eğitimlerini almak için Net Akademi’de online ve yüz yüze eğitim seçenekleri de bulunuyor.

İNEGÖL’DE TEK YETKİLİ KURUMUZ
Eğitim Koçluğu, kişiyi ulaşmak istediği hedeflere ve başarıya en hızlı şekilde ulaştırmayı sağlayan önemli bir hizmet olduğunu söyleyen Net Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Güler, “Günümüzde öğrencilerimizin en çok ihtiyacı olan şey doğru yönlendirilmek. Bunun için tabii ki profesyonel kişilere ihtiyaç duyuluyor. Eğitim koçları, öğrenci koçları ve yaşam koçları devreye giriyor. İnegöl’de bu sertifikaları veren üniversiteye bağlı olarak tek yetkili kurum olduk. İnegöl’ümüzde eğitim camiasında olan tüm öğretmen arkadaşlarımıza e-Devlet onaylı, uluslararası geçerliliği olan kimlik kartlarına direkt işlenen koçluk eğitimlerine başlamış bulunuyoruz. İnegöl’deki öğretmen arkadaşlarımıza öğrenci kardeşlerimize hayırlı olsun” dedi.


Bu haber 400 kez okundu.
Eğitim - 5:23 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ