seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

O mesajlara dikkat !

Dolandırıcıların yeni yöntemi vatandaşlara icra mesajı atmak oldu.
3. Sayfa - Nisan 7, 2022 4:01 pm A A

Dolandırıcılarının yeni yöntemi telefonlara gönderilen icra mesajları oldu. Vatandaşlar ‘icra borcunuz hukuk ofisimize devredildi, ödeme yapmanız gerekiyor’ gibi yalan beyanlarla veya ‘almış olduğunuz ürünün kargo ücretini icraya veriyoruz” gibi icra borcu mesajlarına karşı vatandaşı uyarıldı.

Öte yandan uzmanlar, vatandaşların adına herhangi bir icra takibi olup olmadığı e-devlet üzerinden kontrol edileceğini de belirttiler.


Bu haber 580 kez okundu.
3. Sayfa - 4:01 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  4 Günlük TYT Genel Kampı Başlıyor
  İnegöl Belediyesi, üniversiteye hazırlanan öğrenciler için ilk adım olan TYT (Temel Yeterlilik Testi) için genel tekrar kampı düzenliyor. 4 gün boyunca alanında uzman eğitimciler İnegöllü öğrencilerle buluşacak.
 • 02
  Ekonomi üzerine bomba tahminler !
  Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yeni açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Altın fiyatlarının fırlarken dolar kurunun baskılanacağını ve gıda kıtlığının çıkacağını öne sürdü.
 • 03
  Sungurpaşa Mahalle Konağı Yenilendi !
  İnegöl’ün tarihi açıdan önemli kırsal mahallelerinden biri olan Sungurpaşa’da artık kullanım ömrünü tamamlamış olan Mahalle Konağı, İnegöl Belediyesi tarafından yenilendi.
 • 04
  Antrenörden elenen kadın sporcuya tokat!
  Diyarbakır’da Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmelerinde, antrenör O.B., müsabakayı kaybeden sporcusu, genç kıza tokat attı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • 05
  Ülkesine dönen Suriyeli sayısı açıklandı !
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan gönüllü olarak ülkesine dönen Suriyelilerin sayısı geldi.