seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

O teröristin kimliği tespit edildi !

Bursa’daki servis aracına saldırıyı düzenleyen MLKP üyesi teröristin kimliği belli oldu.
3. Sayfa - Nisan 23, 2022 2:35 pm A A

Bursa’daki servis aracına saldırıyı düzenleyen hainin kadın olduğu ortaya çıktı. 1,5 yıl önce Suriye Kobani’den Türkiye’ye girdiği belirlenen terörist kadının 1 hafta önce Bursa’ya geldiği ve 4 gün boyunca bölgede keşif yaptıktan sonra bombayı da patlamadan bir gün önce iftar saatinde yerleştirdiği anlaşıldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bursa’da gardiyanların servis aracına yönelik saldırıyla ilgili flaş bir açıklama yapmıştı.
Soylu açıklamasında “Bu eylemleri yaparak konsantrasyonu bozmaya çalışıyorlar. Biz de bunlara karşı operasyonlarımızı güçlendiriyoruz. Bazı hücreler var ve çökertiyoruz. İstanbul ve Bursa’daki olayların failleri tespit edildi. Eylemleri PKK’ya taşeronluk yapan MLKP ve DKP-BÖG terör örgütleri gerçekleştirdi. Görüntüleri elimizde var” demişti. Emniyetin büyük bir titizlikle aralıksız yürüttüğü çalışmalar sonuç verdi.
tv100’de yer alan habere göre Bursa’da saldırıyı gerçekleştiren teröristin kimliği belli oldu. . Bursa’daki servis aracına saldırıyı düzenleyen MLKP üyesi kadın 1,5 yıl önce Suriye Kobani’den geldi. Bir gün önce iftar saatinde bombayı bıraktı. 1 hafta önce Bursa’ya gelen kadın terörist 4 gün keşif yapmış.
KAYNAK: TV100


Bu haber 510 kez okundu.
3. Sayfa - 2:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ