damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

25 Eylül 13:37 Benzine indirim geliyor!

kemeravm.gif resim yükle

Okullarda cep telefonu yasaklandı mı ?

Giriş : 05.09.2023 14:21 - Güncellenme : 05.09.2023 14:21

Tüm öğrenci ve öğretmenlere başarı dolu bir yıl dileyen Bakan Tekin, cep telefonlarının derste kullanımına ilişkin rahatsız edici ve dersi engelleyici durumların yaşandığını belirterek öğrenci ve öğretmenlerin cep telefonu kullanımına ilişkin kısıtlama getirildiğini açıkladı.

Öğrenci ve öğretmenler için başarılı bir yıl olmasını dileyen ve çalışmaların ara verilmeden devam ettiğini kaydeden Bakan Tekin, okullarda cep telefonu kullanımının kısıtlandığına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bakan Yusuf Tekin, yaptığı açıklamada cep telefonlarının dersin işleyişini engellediği ve çeşitli sıkıntılara sebebiyet verdiği gerekçesiyle sınıflarda kullanımının engelleneceğini duyurdu. Bakan Tekin, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Öğretmen arkadaşlarımızı rahatsız eden disiplin uygulamaları anlamında, özel hayatın gizliliği anlamında karşı karşıya kaldıkları problemleri çözmeleri için cep telefonlarıyla ilgili düzenlemelerimizi yaptık. Hem öğretmen arkadaşlarımızın rahatsızlığını gördük hem de eğitim öğretim sürecinin sağlıklı yürümesi açısından sıkıntıya sebebiyet verdiğini gördük. İnşallah yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerimizin sınıflarda cep telefonu kullanmalarını engelledik. Öğretmen arkadaşlarımızdan istirhamım; öğrenciler nezdinde cep telefonlarını zorunlu olmadıkça derslerle kullanmazlarsa mutlu olacağız” dedi.

İLKOKUL, ORTAOKUL, LİSEDE CEP TELEFONU YASAK MI?

Bakan Tekin, cep telefonu yasağının uygulanacağı sınıfları ilköğretim ve ortaöğretim diye ayırmadı. Konuya ilişkin henüz net bilgi olmamakla birlikte yasağın tüm ilköğretim ve ortaöğretim sınıflarında uygulanması bekleniyor.

OKULLARDA ÜNİFORMA ZORUNLU MU?

Okullarda kıyafet serbestliği, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okulların kendi tercihine bırakılmıştır. Okullar, dilediği durumda okula istenilen kıyafet ile gelinilmesine olanak tanıyabilir ya da okula özel formanın giyilmesini zorunlu kılabilir.

Her okul, kıyafet yönetmeliğini yönetim kurulu kararı ile belirleyebilecek. Konuya dair bilgi almak isteyen öğrenciler ve veliler birebir kendi okullarından bilgi alabilecek.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu