17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Osmaniyespor’dan iddialara yanıt !

Dün İsaörenspor’un açıklamalarına bugün Osmaniyespor’dan yanıt geldi.
GENEL - Haziran 5, 2022 12:37 pm A A

Osmaniyespor’dan yapılan yazılı açıklamada

Bugün yaşanan hadiselerden dolayı rakip takımın açıklamasına istinaden iki yönetimin birbirine verdiği sözlerinden dolayı, namus şeref sözü vererek suskunluğumuzu koruduk. An itibariyle yarın oynayacağımız Yüzüncüyilspor karşılaşmasına yönetim kurulu kararıyla bizde rakibimiz gibi çıkmıyoruz. Yarından sonra basın açıklamasında kanıtlar ile beraber, belgeler ile beraber kamuoyunu gerçekler ile yüz yüze bırakacağız. Gerçekleri bilmeden haksızın yanında duran kişiler, şahıslar,kurumlar, kuruluşlar bu andan itibaren samimiyetlerine inanmıyoruz. Gerçekleri öğrendiğinizde bizden özür dilemek için kimse aramasın. Yapacağımız açıklamalarda iki takımında çıkması mümkün değildir. En yakın zamanda görüşmek üzere” denildi.

kemeravm.gif

Bu haber 630 kez okundu.
GENEL - 12:37 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kurtuluşspor’da şok istifa !
  Kurtuluşspor Basın Sözcüsü Mustafa Sevim yaptığı yazılı açıklama ile tüm görevlerinden istifa ettiği duyurdu.
 • 02
  Kırsal Mahallelerde Parke Taş Çalışmaları Sürüyor
  İnegöl’de kırsal mahallelerde yol kaplama çalışmaları sürüyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin parke taş desteği sağladığı mahallelerde, İnegöl Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında son olarak Bahçekaya Mahallesinde 4 km parke taş uygulaması başlatıldı.
 • 03
  Minik alev savaşçıları göreve hazır
  İtfaiye Haftasını Bursa’da farklı etkinliklerle kutlayan Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, özellikle Ana Kucağı Eğitim Merkezleri’ndeki miniklerle bir araya gelerek, hem yaptıkları çalışmaları hem de yangından korunma yollarını anlattı.
 • 04
  Eski Bahçekaya Yeni Meydan Ve Mahalle Konağına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Eski Bahçekaya Mahallesinde kullanım ömrünü tamamlamış olan eski mahalle konağını yıkarak burada hayırseverlerin de katkılarıyla yeni ve modern bir Mahalle Konağı yaptı. Meydan düzenlemesi ile yollarda parke taşı kaplamasının da yapıldığı Eski Bahçekaya’da meydan ve Mahalle Konağı düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • 05
  TOKİ’den Son Dakika Uyarısı Başvurunuz İptal Olmasın
  Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması geldi. Bakanlık, başvuruların iptal olmaması için gerekli uyarıları yaptı.