19° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

POLİSLERE TATLI İKRAMI YAPTILAR !

İnegöl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü pastacılık bölümü öğretmen ve kursiyerlerinin hazırlamış olduğu tatlılar, emniyet teşkilatı mensuplarına ikram edildi.
GENEL - Nisan 10, 2021 10:37 pm A A

10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla İnegöl Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü pastacılık bölümü öğretmen ve kursiyerleri polisler için tatlı hazırladı.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Halil İbrahim Zengin, Kurum müdürü Ömer Göktürk, müdür yardımcıları, kurs öğretmeni ve kursiyerler tarafından tatlılar, İnegöl ‘deki çeşitli karakollardaki polislere ikram edildi.
HEM Müdürü Ömer Göktürk yaptığı açıklamada; “Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde pastacılık öğrencileri, öğretmenleri nezaretinde öğrenmiş oldukları bilgi ve deneyimleri ile hazırlamış oldukları tatlıları yine kendi elleriyle toplumumuzun huzur ve sükünü için gece gündüz demeden çalışan polislerimize ikram ettiler. İkram edilen tatlılar büyük bir beğeniyle kabul edilirken toplumumuzun her kesiminin göstermiş olduğu bu dayanışma örneğide Bir kez daha toplumumuzun iyi ve güzel yanlarını ortaya çıkarmış oldu.” şeklinde konuştu.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1740 kez okundu.
GENEL - 10:37 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Pazarlarda aşırı yoğunluk !
  Tam kapanma sürecinde bugün pazarların açılmasıyla birlikte İnegöl’de erken saatlerde kuyruklar oluştu.
 • 02
  Whatsapp geri adım attı !
  Facebook’un bünyesinde bulunan mesajlaşma ve konuşma uygulaması WhatsApp, tepkilere dayanamadı ve gizlilik sözleşmesi ile ilgili yeni bir karar aldı.
 • 03
  UZAKTAN EĞİTİME 3 GÜN ARA VERİLECEK!
  Kamu çalışanlarının idari izinli sayılacağı 111 ve 12 Mayıs tarihlerinde, uzaktan eğitime ara verileceği öğrenildi.
 • 04
  Kaymakamlıktan flaş açıklama !
  İnegöl Kaymakamlığı liste yayınladı! Bakmadan sakın çıkmayın…
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Malatya’nın Pütürge ilçesinde 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kısa sürelik paniğe neden olan depremde, can ve mal kaybı yaşanmadı.