seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

POSOFLULAR SEYRANA HAZIRLANIYOR !

Geçtiğimiz Şubat ayında İnegöl Posoflular Derneği Başkanlığına seçilen Mahsuni Canbay yeni yönetimi ile göreve hızlı başladı.
GENEL - Nisan 12, 2022 4:53 pm A A
İlk olarak birlik beraberlik adına bir önceki yönetimin almış olduğu ve Türk Halk Müziği Sanatçısı YUDUM’un sahne aldığı Kaz Gecesi ile açan Canbay; bir yandan protokol ziyaretlerini sürdürürken diğer yandan hemşerilerini değişik platformlarla bir araya getiriyor.
İNEGÖL KAYMAKAMI EREN ARSLAN ZİYARET !
Protokol Ziyaretleri kapsamında ilk olarak İnegöl Kaymakamı Eren ARSLAN’ı ziyaret eden İnegöl Posof Derneği; Birlik Beraberlik gecesine katılımlarından dolayı Kaymakam Arslan’a teşekkür ettiler.
Kaymakam Eren Arslan ise hem yeni yaptıkları kongre sonrası göreve gelen çiçeği burnundaki yönetime başarılar diledi, hem de çok kalabalık olduğunu ifade ettiği Kaz Gecesini Ramazan öncesi başarı ile gerçekleştirdikleri için tebrik etti. Aslen Şavşatlı olan Kaymakam Arslan ziyaretinde; İnegöl-Posof-Şavşat kardeşliğine vurgu yapıldı.
İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANI ALPER TABAN ZİYARET !
İnegöl Posof Kültür ve Yardımlaşma Derneği; protokol ziyaretlerinin ikincisini İnegöl Belediye Başkanı Alper TABAN’a yaptı.
Misafirlerini çok samimi ortamda karşılayan Alper Taban, Posofluların İnegöl’de her alanda var olduklarını ve İnegöl’e diğer tüm hemşeri dernekleri gibi katma değer kattıklarını kaydetti.
Posof Dernek Başkanı Mahsuni Canbay ise İnegöl’ün en kalabalık halkı olan Posofluların bu çoğunluklarının yanında etkinliklerinin de fazla olduğunu belirterek yapacakları projelerden bahsetti.
POSOFLULAR SEYRANA HAZIRLANIYOR.
Hem Kaymakam Eren Arslan’ı hem de İnegöl Belediye Baaşkanı Alper Taban’ı her sene çok yüksek katılımla yaptıkları POSOF SEYRANI’na davet eden Canbay; İnegöl ile Posof arasındaki kardeşliği seyranlarında da yansıttıklarını ve seyrandaki birlik ve beraberliğin tüm şehre sirayet edeceğini ifade etti.
Posof Seyranı’nı Temmuz sonu ve Ağustos başı gibi planladıklarına vurgu yapan Canbay mekan olarak da Keles Kocayayla Mesire Alanı ile Pazaryeri Küçükelmalı Tabiat Parkı’ndan birini düşündüklerini söyledi.
Canbay ayrıca tüm inegöl’ü Posof Seyranına davet etti.

Bu haber 520 kez okundu.
GENEL - 4:53 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ