seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

Saadet Partisi Bayramlaştı !

Saadet Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı bayramlaşma programı için parti binasında bir araya geldi.
GENEL - Temmuz 21, 2021 2:30 pm A A

Genel İdare Kurulu Üyesi (GİK) Salih Berber’in de katılmış olduğu programda, İlçe Başkanı Hasan Eroğlu İslam coğrafyasında yaşanan sorunlara dikkat çekti.

Saadet Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı, kurban bayramı nedeniyle parti binasında bayramlaşma programı gerçekleştirdi. Programa GİK Üyesi Salih Berer, parti yöneticileri ve üyeleri katılım gösterdi. Programda yapılan konuşmalar sonrasında pandemi kurallarına dikkat edilerek açık havada bayramlaşma yapıldı.

ÇÖZÜMÜN YOLU; MİLLİ GÖRÜŞ
İslam coğrafyasında yaşanan sıkıntılara dikkat çeken İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, “Rabbim bu bayramımızı hayırlara vesile kılsın. Ülke olarak sıkıntılı günlerden geçiyoruz. Özellikle son zamanlarda ekonomik sıkıntılar ve İslam coğrafyasında yaşanan sıkıntılar nedeniyle bayramımız da buruk geçiyor. İnşallah önümüzdeki bayramlarda tüm İslam coğrafyasının kurtuluşa erdiğini görmek nasip olur. Coğrafyamızda ve ülkemizde yaşanan sıkıntıların çözümünün bir yolu var. Bu da Milli Görüş zihniyetinin ve Saadet Partisi’nin iktidar olmasından geçiyor. Bu süreçte de bizlere İnegöl Teşkilatı olarak önümüze konulan çalışmalar doğrultusunda emek sarf etmek düşüyor. Çalışmalarımız Eylül ayı ile birlikte daha da hızlanacak” ifadelerini kullandı.

BAYRAMI DOYASIYA YAŞAYALIM
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi (GİK) Salih Berber, “Kurban Bayramı müminlerin birbirine yakınlaşma bayramıdır. Tabi ki yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı gelecek bayramlara güzel dualarda bulunuyoruz ama ‘bu şartlarda bayram olur mu’ demek sıkıntılıdır. Bayram insanlık tarihi boyunca sıkıntılar da olsa yapılmıştır. Bu bayramı Rabbim bize vermiş ve doyasıya yaşayalım. Bayramlar dert ve sorunlarımızı bizlere unutturmasın ama bayram kutlamaya da engel olmasın. Yakın akrabalarımıza, dostlarımıza, komşularımıza maddi manevi ulaşacağız. Bayramınız tekrardan mübarek olsun, hayırlara vesile olsun” dedi.
KAMALAK’IN İNEGÖL’E SELAMI VAR
İnegöl Milli Görüş camiasının önemli ismi Rumeli Beylerbeyi Halil İbrahim Çamlıdere ise, “İnşallah Rabbim bütün insanlık üzerine hak davamız Milli Görüşü hakim kılsın. En kısa zamanda inşallah bütün insanlık huzur bulsun. Dün akşam eskimez genel başkanımız Mustafa Kamalak aradı ve bütün İnegöl’e selam gönderdi. Herkesin bayramını kutladı. Herkesin tekrardan bayramını kutluyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

GENEL - 2:30 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ