seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Saadet Partisi’nden Din Görevlilerine ziyaret !

Saadet Partisi İnegöl ilçe yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz hafta kutlanan din görevlileri haftası nedeniyle İnegöl’de görev yapan din görevlilerine ziyarette bulundu.
GENEL - Ekim 13, 2021 4:33 pm A A

Geçtiğimiz hafta kutlanan Camiler ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle Saadet Partisi’nin her yıl geleneksel hale getirdiği camii ziyaretleri gerçekleştirdi. Mahalle teşkilatları bölgelerindeki camileri ve din görevlilerini ziyaret ederek hediyeler taktim etti. Bu kapsamda İnegöl merkezi ve birçok kırsal mahallede 60 camii ziyaret edildi.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan EROĞLU ve yönetim kurulu üyeleri hafta münasebetiyle İlçe Müftüsü İsmail HATİPOĞLU’nu ziyaret etti. Bir çok konuda istişarelerde bulundu.

Daha sonra İnegöl Din Görevlileri Derneği’ni ziyaret eden ilçe başkanı Hasan EROĞLU dernek başkanı Mehmet Nuri Memiş ve tüm din görevlilerinin haftasını tebrik etti ve din görevlilerinin sorunlarıyla ilgili olarak istişarelerde bulundu.

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Saadet Partisi İnegöl Teşkilat Başkanı Ahmet Yıldız ” Camilerimiz; insanı manevi  kavuşturmanın yanında, dini ve milli değerlerimizin, vatan ve aile sevgisinin, birlik ve beraberliğin, dostluk ve kardeşliğin, paylaşma ve dayanışmanın öğretildiği kutsal mekânlardır.

Şanlı ecdadımız İslam tarihi boyunca camilerimizi yalnızca ibadet etme amacıyla kullanmamış, bilhassa inşa ettikleri külliyelerle onları birer ilim ve kültür yuvası haline getirmişlerdir. İnegöl’ümüzde İshakpaşa Camii ve etrafında inşa edilen külliye bunun en güzel örneğidir.

Camilerimizde ve diğer kamusal alanlarda hizmet veren din görevlilerimiz; dinimizin en doğru şekilde idrak edilmesi, yaşanması, yaşatılması ve geleceğe aktarılması yönünde büyük bir sorumluluk üstlenmişlerdir. Bu sorumlulukları üstlenen din görevlilerimizin yalnız olmadıklarını ve halkımız nezdinde önemsendiklerini hissettirmek için özellikle ziyaretlerimize önem verdik.

Camilerimizin toplumumuza kazandırdığı millî ve manevi katkıların yanında asırlardır minarelerimizden yükselen ezan sesi, şanlı bayrağımızla birlikte bağımsızlığımızın sembolü olmuştur ve olmaya devam edecektir. Şu unutulmamalıdır ki; bizler ezanımızın dinmemesi ve bayrağımızın inmemesi için şehit ve gazi olmayı şeref görmüş ve hiç düşünmeden canını feda etmiş bir milletiz. Bundan sonrada daima böyle olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutlar, esenliklere ve güzelliklere kapı aralamasını temenni ederim” dedi.

resim yükle

Bu haber 480 kez okundu.
GENEL - 4:33 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Mikser devrildi şöför ölümden döndü !
  Alanyurt-Akhisar bağlantı yolunda meydana gelen kazada kontrolden çıkan beton mikseri tarlaya devrildi, sürücüsü yaralandı.
 • 02
  Öğrencilere kötü haber !
  Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin açılışından öğrencilerin sorularını yanıtladı.
 • 03
  DOLAR DURDURULAMIYOR
  Merkez bankasında 3 önemli ismin görevden alınmasıyla dolar artışa geçti. Dolar rekor tazeleyerek 9.26’ya yükseldi.
 • 04
  Bursa’da ekmeğe zam!
  Bursa’da ekmeğe yüzde 14.2’lik zam geldi.
 • 05
  Katliam gibi kaza !
  Samsun Ankara karayolunda kontrolden çıkan yolcu otobüsü uçuruma yuvarlandı . Can pazarının yaşandıģı kazada 2 kişi öldü çok sayıda yaralı var.