seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

SABRİ DÖNMEZ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İnegöl Köfteci, Aşçı, Tatlıcı ve Benzerleri Odası Başkanı Sabri Dönmez, oluşturduğu yeni yönetim kurulu ile başkanlığa yeniden aday olduğunu açıkladı.
GENEL - Ocak 5, 2022 12:15 pm A A

İnegöl Köfteci, Aşçı, Tatlıcı ve Benzerleri Odasının seçimleri, 16 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek.

Kongre öncesi yeniden başkanlık adaylığını açıklayan mevcut başkan Sabri Dönmez, yeni yönetim kurulu üyeleri ile Dörtler Kebapta bir araya gelerek adaylıklarını açıkladılar.

Gazetecilere açıklama yapan Başkan Dönmez, şunları söyledi:
“16 Ocak 2022 Pazar Günü Saat 11.00’de başlayacak olan oda genel kurulumuza bütün lokantacılar odası üyelerini oylarını kullanmak için odamızın bulunduğu esnaf sarayı toplantı salonuna bekliyoruz. 8 yıldır esnafımıza hizmet etmekteyiz. Bir 4 yıl daha sizlere hizmet etmek için yönetim kurulumla beraber lokantacılar odası başkanlığını sizlerin de teveccühü ile sürdürmek istiyoruz. 2 yıldır dünya pandemi ile ciddi mücadele ediyor. Bu süreçte lokantacılar odası olarak üyelerimize dezentektan, maske ve afiş tedarikinde yardımcı olduk. Ayrıca bakanlık, valilik, kaymakamlık, belediye ve emniyet teşkilatıyla sürekli olarak görüşerek; bu sıkıntılı süreçte üyelerimizin daha rahat şekilde çalışması için elimizden geldiğince mücadele ettik. Pandemi süreci nedeniyle ertelediğimiz hizmet sektöründe kalifiye eleman sıkıntısını milli eğitim müdürlüğümüzün de desteği ile iş garantili eğitimlerimizle çözme arzusundayız. Yetiştirdiğimiz elemanları sektörde istihdam etme düşüncesindeyiz. Sektörle alakalı fuar gezilerimizi devam ettireceğiz. Üyelerimizin sorunları ile alakalı meslek meslek gruplar halinde toplantılar düzenleyeceğiz. Bunları yapabilmemiz için bizlere bir dönem daha destek vermenizi bekliyoruz.”


Bu haber 500 kez okundu.
GENEL - 12:15 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Karneyi getiren tiyatro biletini kapıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, yarıyıl tatiline çıkan 4 yaş ve üzeri çocukları harika bir tiyatro oyunu ile ödüllendiriyor. Tayyare Kültür Merkezi’ne karnesini getiren çocuklar, Kırmızı Duvar adlı oyunu ücretsiz olarak izleyebilecek.
 • 02
  Sezen Aksu’yu hedef alarak hilâfet çağrısı yapan imam hakkında suç duyurusu
  Bursa Mihraplı Camii’nde vaaz veren imam Halil Konakçı, Sezen Aksu’yu hedef alıp, hilafet çağrısında bulunmuştu. Bunun üzerine Bursa Barosu Başkanı Av. Metin Öztosun ile Başkan Yardımcısı Av. Aslı Evke Yetkin, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • 03
  Eyt için masada hangi formüller var ?
  EYT için masada 5 formül olduğu ifade edilirken, Almanya ve Finlandiya modellerinin de seçenekler arasında olduğu aktarıldı
 • 04
  Erdoğan’dan Sezen Aksu’ya sert tepki !
  Camide cemaate seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sezen Aksu’nun beş yıl önce önce çıkan ‘Şahane Bir Şey Yaşamak’ şarkısında geçen “Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e…” sözleri nedeniyle başlayan tartışmaya dahil oldu oldu.
 • 05
  Dev firma üretime ara veriyor !
  Türkiye’nin otomotiv devi Oyak Renault’un çip krizi nedeniyle 24 Ocak Pazartesi gününden itibaren üretime 15 gün ara vereceğini açıkladı.