damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

02 Ekim 23:50 Balkondan atlayıp canına kıymak istedi !

resim yükle kemeravm.gif resim yükle

ŞAMPİYON GENÇLER YEMEKTE AĞIRLANDI

Giriş : 09.06.2023 14:03 - Güncellenme : 09.06.2023 14:03

İnegölspor yönetim kurulu, Okul Sporları Küçük Erkekler kategorisinde 320 okulun katıldığı organizasyonda Türkiye Şampiyonu olan, altyapı antrenörleri Fatih Türkmen ile Uğur Uyar’ın çalıştırdığı ve birçoğu altyapı oyuncularından oluşan Gazipaşa Ortaokulu takımının şampiyonlarını yemekte ağırladı.

Eski kulüp tesislerinin yanında bulunan Mevlana Pide’de verilen yemeğe Altyapı Sorumlusu Turhan Albamya, Gazipaşa Ortaokulu Müdüresi Özlem Akyol Uysal, Gençlik Gelişim Program Sorumlusu Özgür Şahin, altyapı antrenörleri Fatih Türkmen, Uğur Uyar ile şampiyon sporcular katıldı.

Yemek sonrası açıklama yapan Altyapı Sorumlusu Turhan Albamya, şampiyon gençleri tebrik ederek, “Okul Sporları Küçük Erkekler Kategorisinde Gazipaşa Ortaokulu 320 okulun katıldığı organizasyonda Türkiye Şampiyonu oldu. Başarıda emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Bizler de İnegölspor Yönetim Kurulu adına sporcularımızı yemekte ağırladık ve tebrik ettik. Başarılarının devamını diliyoruz.”dedi.

Gençlik Gelişim Program Sorumlusu Özgür Şahin ise “Şampiyon öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Sporcularımız hem okulu hem futbolu aynı anda götürebiliyorlar. Yaptıkları işler gerçekten çok büyük. Fedakarlık yapan tüm velilerimize yoğun çaba sarf eden öğrencilerimize ve emeği geçen herkese teşekkürler. Türkiye finali iki Bursa Takımı arasında oynandı kazanan İnegöl’ümüzü temsil eden Gazipaşa Ortaokulu oldu. Bursa futbolu gerçekten Türkiye de göz önünde. Bu başarı da İnegöl’deki spor kalitesinin ve futbola bakış açısının ne kadar önemli olduğunun bir kanıtı niteliğindeydi. İnegöl’ümüz adına büyük başarıydı. Tüm sporcularımızı, öğretmenlerini ve okul idaresini tebrik ediyorum.
Bir teşekkürü de İnegölspor ve Kafkasspor Kulüplerine etmek istiyorum. Gazipaşa Ortaokulu bünyesinde bulunan ve okulu temsilen maçlara çıkan sporcularımız iki kulübümüzün sporcuları. İnegöl futbolunu zirveye taşıdıkları için kulüplerimize teşekkür ederim.”ifadelerini kullandı.

Son olarak söz alan Gazipaşa Ortaokulu Müdüresi Özlem Akyol Uysal ise “ Gazipaşa Ortaokulu İnegöl’ümüzün en eski en köklü okullarından biri. Akademik, sosyal ve sportif anlamda İnegöl’ümüzün en değerli taşlarından bir tanesi. Yıllardır süre gelen Gazipaşa Kültürünü Cumhuriyetimizin 100.yılında adeta taçlandırdık ve futbolda Türkiye Şampiyonu olduk. İnegölspor ve Kafkasspor kulüplerinde oynayan sporcularımız okulumuzda eğitim öğretim hayatlarına devam ediyorlar. Güzel birliktelik sayesinde bizlere uzunca yıllar unutulmayacak başarı elde etmemizi sağladılar. Velilerime, öğrencilerime, öğretmenlerime ve idareci arkadaşlarıma Gazipaşa Ailesi adına bu büyük başarı için teşekkür ediyorum.”şeklinde konuştu.

resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu