seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Sedat Kızılcıklı neden Deva Partisine geçtiğini açıkladı !

Ak Parti teşkilatlarında uzun süre görev yaptıktan sonra Deva Partisine geçiş yapan Sedat Kızılcıklı’ya tepkiler çığ gibi büyürken Kızılcıklı, Deva Partisine neden geçiş yaptığını açıkladı
GENEL - Nisan 12, 2022 12:07 am A A

AK Parti eski milletvekili ve AK Parti İnegöl kurucu İlçe Başkanı Sedat Kızılcıklı DEVA Partisi’ne geçtikten sonra özellikle İnegöl Ak Parti camiası tarafından tepki topladı. Norm Haber’in sosyal medya üzerinden yaptığı ‘Normal Sorular’ programının canlı yayın konuğu olan Deva Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı Sedat Kızılcıklı neden Deva Partisine katıldığını açıkladı.

PROBLEMLERİ ÇÖZECEK TEK PARTİ DEVA PARTİSİDİR
Türkiye’nin bütün sorunlarını çözecek liderin Ali Babacan olduğunu söyleyen Kızılcıklı, “Ben sayın Babacan’ın bu öngörülerini ve vizyonunu bildiğim için aynı zamanda da demokrasiye, insan haklarına, hukuka, adalete ve evrensel değerlere, insani değerlere bakış açısını çok iyi bildiğim için, uygulamalarında gördüğüm için sayın Babacan ile birlikteyim. Bunları düzeltebileceğimize bu söylediğim konulardaki eksikleri tamamlayabileceğimize inandığım için sayın Babacan ile birlikte yol yürümeye karar verdim. Bunu çok güçlü bir şekilde ifade ediyorum. Türkiye’nin bütün sorunlarını çözecek lider Ali Babacan’dır. Bundan milletimiz emin olsun. Bakın çok kararlı, cesur ve güçlü bir şekilde ifade ediyorum. Deva Partisi Türkiye’nin problemlerini çözecek tek partidir. Çünkü bunu geçmişte aldıkları görevlerle gösterdiler” şeklinde konuştu.


Bu haber 400 kez okundu.
GENEL - 12:07 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ