seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Sokak Hayvanları İçin Sıra Gecesi Düzenlendi !

İnegöl Belediyesi ile İnegöl Doğal Hayatı ve Hayvanları Koruma Derneği (İDOHA) iş birliğinde sokak hayvanları için sıra gecesi düzenlendi. Gecede bağışlarla elde edilen gelir ile sokak hayvanları için mama alınacak.
GENEL - Aralık 29, 2021 12:02 pm A A

Kış aylarının gelmesiyle birlikte sokakta yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için İnegöl Doğal Hayatı ve Hayvanları Koruma Derneği (İDOHA) bir yardım gecesi düzenledi. İnegöl Belediyesi’nin de destek verdiği sıra gecesi organizasyonunda, bağışlarla bilet satışı gerçekleştirildi. Elde edilen gelirin sokak hayvanlarına mama alımında kullanılacağı sıra gecesi, Salı akşamı 20.30’da Gölbaşı düğün salonunda gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasını İDOHA Başkanı Nilay Parlar yaptı. Parlar, “Son günlerde hayvanlar gündeme gelmeye başladı olumlu ve olumsuz haberlerle. Geçtiğimiz günlerde Gaziantep’te üzücü bir olay yaşandı. Sahipli iki pitbull köpeğinin saldırısıyla 4 yaşındaki bir kız çocuğumuz ağır şekilde yaralandı. Bu olayla ilgili çok üzgün olduğumuzu ifade etmeden geçemeyeceğim. Normal şartlarda saldırgan ırklarla ilgili hem yasal düzenlemeler var hem de insani olarak yapmamız gerekenler var. Bu konudaki soruşturmayı gerekli makamlara bırakıyoruz. Bu akşam da şehrimizdeki sokak hayvanları için bu organizasyonda bir aradayız” dedi.

HAYVANSEVERLİK BİLİNCİNİ ARTTIRMALIYIZ

Belediye Başkanı Alper Taban ise “Bu gece özelinde eğleniyoruz, hoşça vakit geçiriyoruz. Emek ve gayretlerinden dolayı İDOHA’ya teşekkür ediyorum. Onların hazırladığı programa bizler de destek vererek bu farkındalığın arttırılmasını istiyoruz. Ben kıymetli çalışma arkadaşlarımıza da ifade ediyorum; hayvanseverlik bilincinin, farkındalığının arttırılması lazım. Aynı şekilde temizlik ve kirletmeme bilincinin arttırılması lazım. Müslümanız diyoruz ama kirletiyoruz farkında değiliz. Yine aynı şekilde trafik bilinci… Trafikteki uyum sürecine insanları adapte edebilmek adına o insanların farkındalığının arttırılması lazım. Dolayısıyla yapmamız gereken çok iş var” diye konuştu.

Konuşmalar sonrası katkı ve desteklerinden dolayı Başkan Alper Taban adına TEMA Vakfına bağışlanan fidanların sertifikası Nilay Parlar tarafından takdim edildi. Ardından Erdal Şekür ile sıra gecesi eğlencesi gece boyu devam etti. Programa katılan vatandaşlar, gece boyu eğlendi.


Bu haber 480 kez okundu.
GENEL - 12:02 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Karneyi getiren tiyatro biletini kapıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, yarıyıl tatiline çıkan 4 yaş ve üzeri çocukları harika bir tiyatro oyunu ile ödüllendiriyor. Tayyare Kültür Merkezi’ne karnesini getiren çocuklar, Kırmızı Duvar adlı oyunu ücretsiz olarak izleyebilecek.
 • 02
  Sezen Aksu’yu hedef alarak hilâfet çağrısı yapan imam hakkında suç duyurusu
  Bursa Mihraplı Camii’nde vaaz veren imam Halil Konakçı, Sezen Aksu’yu hedef alıp, hilafet çağrısında bulunmuştu. Bunun üzerine Bursa Barosu Başkanı Av. Metin Öztosun ile Başkan Yardımcısı Av. Aslı Evke Yetkin, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • 03
  Eyt için masada hangi formüller var ?
  EYT için masada 5 formül olduğu ifade edilirken, Almanya ve Finlandiya modellerinin de seçenekler arasında olduğu aktarıldı
 • 04
  Erdoğan’dan Sezen Aksu’ya sert tepki !
  Camide cemaate seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sezen Aksu’nun beş yıl önce önce çıkan ‘Şahane Bir Şey Yaşamak’ şarkısında geçen “Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e…” sözleri nedeniyle başlayan tartışmaya dahil oldu oldu.
 • 05
  Dev firma üretime ara veriyor !
  Türkiye’nin otomotiv devi Oyak Renault’un çip krizi nedeniyle 24 Ocak Pazartesi gününden itibaren üretime 15 gün ara vereceğini açıkladı.