İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

23 Şubat 21:06 Korkunç cinayet; 3 ölü !

resim yükle resim yükle

SÖMESTİR COŞKUSU İNEGÖL AVM’DE YAŞANACAK

Giriş : 18.01.2024 16:37 - Güncellenme : 18.01.2024 16:37

Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM, sömestir tatiline hızlı giriş yapıyor. Gerçekleşecek birbirinden güzel etkinliklerle çocuklar eğlenceli anlar yaşarken, yaratıcı atölye çalışmalarıyla da sömestir tatilini dolu dolu geçirecek.

Fiba CP’nin yatırımcısı ve yöneticisi olduğu, çocuklarıve aileleri her ay yeni etkinlik ve kampanyalarla buluşturan İnegöl AVM; sömestir tatilinde de eğlencenin kalbiolmaya devam ediyor. Karne keyfi yaşayan öğrenciler, İnegöl AVM’nin hazırladığı renkli program ile doyasıya eğlenecek. 20 Ocak’ta başlayacak etkinlikler 4 Şubat’a kadar devam edecek.

Etkinliklerde eğlencenin yanı sıra becerilerini de geliştirme fırsatı yakalayacak çocuklar, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayacak. 4 yaş ve üstü çocukların katılabileceği atölye çalışmalarının yanı sıra belirli günlerde palyaço ve yüz boyama etkinlikleri ile de çocuklar keyifli zaman geçirecek.

 

Etkinlik Takvimi (14:00 – 17:00)

 

20 Ocak: Çomak Kukla Tasarım Atölyesi ve Yüz Boyama

21 Ocak: Çerçeve Tasarlama Atölyesi ve Yüz Boyama

26 Ocak: Anahtarlık Tasarlama Atölyesi

27 Ocak: Ahşap Tepsi Tasarlama Atölyesi

28 Ocak: Bileklik Tasarlama Atölyesi

2 Şubat: Kapı Süsü Tasarlama Atölyesi

3 Şubat: Al Aynası Tasarlama Atölyesi

4 Şubat: Duvar Tablosu Tasarlama Atölyesi

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER