seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Sorunların çözümü Yeniden Refah !

Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda açmış olduğu stant ile üye kayıt çalışmalarına hız verdi.
GENEL - Aralık 28, 2021 1:36 pm A A

Yeniden Refah Partisi’nin ülke genelinde yürüttüğü üye kayıt çalışmaları İnegöl’de de tam gaz devam ediyor. Bursa İl Başkanlığı tarafından oluşturulan seçim otobüsü üye çalışmaları kapsamında İnegöl’e geldi. Merkez mahallelerde seçim otobüsü ile dolaşan ilçe teşkilatı, vatandaşla istişarelerde bulundu. Daha sonra İnegöl 15 Temmuz Meydanı’nda kurulan standı çok sayıda vatandaş ziyaret etti. Üyelik başvurusunda bulunan vatandaşların üyelik işlemleri yapıldı.

 

Üye kayıtlarının, mahalle ziyaretlerinde de alındığı ifade edildi.

İKTİDARA GELDİĞİMİZDE VATANDAŞLARIMIZ GERÇEK HİZMETİ GÖRECEK

“Program sonrasında açıklama yapan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Seçkin Cayıklı, “Öncelikle zor şartlara rağmen sıkı çalışan dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bizler halkımızın refahı ve mutluluğu için çalışıyoruz. İktidara geldiğimizde vatandaşımız gerçek hizmeti, adaleti ve hakkı görecek. Emeğin karşılığı daha fazla alacak. Batıl ile savaşıp hakkın peşine gittiğimiz bu yolda, bizimle birlikte yürümek isteyen yol arkadaşlarımız şimdiden hoş geldi şeref verdi. Standımıza olan yoğun ilgi nedeniyle İnegöllü hemşerilerimize de teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.”

 

SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ; YENİDEN REFAH

“Vatandaşlara çalışmalar hakkında bilgi verdiklerini ifade eden Cayıklı; “Milletimizin Yeniden Refah Partisi’ne olan teveccühünü görüyoruz. Biz milletimizin sadece seçim zamanı değil geçim zamanı da yanındayız. Sorunları dinleyip çözüm önerileri üretmeye çalışıyoruz. Üye kayıt çalışmalarımız esnasında pek çok vatandaş Milli Görüş Lideri Merhum Erbakan hocamıza duyulan özlemi bizlere aktarıyor. Ekonomik durgunluk, geçim derdi, ağır vergiler ve İnegöl’ün yerel sorunlarıyla alakalı birçok konu bizlere iletiliyor. Hepsinin çözümü Yeniden Refah Partisidir. Genel Başkanımız Fatih Erbakan öncülüğünde Allah’ım bizleri hizmet için vesile kılsın inşallah” diyerek sözlerine son verdi.”


Bu haber 410 kez okundu.
GENEL - 1:36 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Devlet Hastanesi’nde bir ilk !
  İnegöl Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi kliniğinde ilk kez Op. Dr. Özgür Çokünlü tarafından yapılan ”Kapalı Tip Varis” ameliyatı sonrası hasta evine uğurlandı.
 • 02
  Gençlere altın öğütler: Radarlarınız açık olsun
  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bir araya geldiği gençlere geleceğe dair öğütler verdi. Gençlere hedef ve hayallerine doğru durmadan koşmalarını öneren Başkan Aktaş, “Radarlarınız hep açık olsun. Hayatı iyi takip edin” dedi.
 • 03
  İnegöl’de Ayşe Taş İle Sanat Dolu Gece
  İnegöl Belediyesi, Ocak ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Belediye Türk Sanat Müziği Korosu ve Türk Sanat Müziği Ses Sanatçısı Ayşe Taş’ın sahne aldığı konser düzenledi.
 • 04
  Pandemi Küçük Fatma’yı Yazar Yaptı
  1’inci sınıftayken başlayan pandemi sürecinde okulundan ayrı kalan Hacer Salih Yıldız İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi Fatma Dilruba Karataş, okul özlemini hayalleriyle süsleyip kitap yazmaya başladı. Türkiye’nin en küçük yazarlarından biri olan Fatma Dilruba Karataş’ı İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban makamında kabul ederek “Bıy Ailesi” isimli kitabı için gereken desteği vereceklerini söyledi.
 • 05
  İnegöl AVM Sömestr’da çocukları eğlenceye doyuracak
  Yenilenen yüzü ve açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla İnegöl AVM; kampanyaları ve etkinlikleriyle ziyaretçilerine dopdolu bir Ocak ayı ve sömestr tatili yaşatmaya hazırlanıyor. Geniş marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM, 21 Aralık tarihinde başlayacak olan yeni kampanyası ile 300 TL ve üzeri alışverişe eğlence bileti hediye ediyor. Ocak ayına özel 3 farklı etkinlik programı hazırlayan İnegöl AVM, Uzay Çadırı, çocuklar için Bilim ve Buble gösterisi, Vikingler konseptli çocuk etkinliği düzenleyecek.