İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Şubat 11:48 İNEGÖLSPOR TESİSLERİNE KURULAN ELEKTRİKLİ ŞARJ İSTASYONU FAALİYETE GEÇTİ

resim yükle resim yükle

Sosyal medya fenomenleri tutuklandı!

Giriş : 05.01.2024 20:28 - Güncellenme : 05.01.2024 20:28

Dolandırıcılık iddiasıyla gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu tutuklandı.

Sosyal medya fenomeni Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu’nun yaklaşık 150 milyonluk vurgun yapıp yurt dışına kaçtığı iddia edilmişti. Gürcistan’dan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelen Talu çifti gözaltına alındı.

Gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Kıvanç Talu ve Beril Talu, dolandırıcılık iddiasıyla tutuklandı. Kıvanç Talu ve Beril Talu’nun alınan ifadelerinde suçlamaları kabul etmedikleri öğrenildi. Şüphelilerin “Biz onlardan borç para aldık. Asıl onlar tefecilik yaptılar. Asıl suçlu onlar” dedikleri belirtildi.

Sosyal medya fenomeni Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu’nun yaklaşık 150 milyonluk vurgun yapıp yurt dışına kaçtığı iddia edilmişti. Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu hakkında dolandırıcılık iddiaları üzerine yurt dışına çıkış yasağı konmuştu. Yapılan incelemeler sonucu çiftin Gürcistan’a gittiği belirlenmişti. Dün öğle saatlerinde Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu’nun İstanbul Havalimanı’na Gürcistan’dan kalkan bir uçakla geldikleri öğrenildi.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER