İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Şubat 11:48 İNEGÖLSPOR TESİSLERİNE KURULAN ELEKTRİKLİ ŞARJ İSTASYONU FAALİYETE GEÇTİ

resim yükle resim yükle

Söyledikleri pahalıya patladı!

Giriş : 18.01.2024 20:44 - Güncellenme : 18.01.2024 20:44

İnegölspor mağlubiyeti sonrası söyledikleri sözleri Türkiye gündeminde yer alan 24Erzincanspor Teknik Direktörü Bülent Akan’a 100 bin TL ceza kesildi.

24Erzincanspor Teknik Direktörü Bülent Akan, İnegölspor mağlubiyeti sonrası; Halil Umut Meler olayını hatırlatarak, “Biz çok üzüldük Ankaragücü’nün başkanının yaptığına ama bu hakemler bunları hak ediyor demek ki.” demişti. Bu konuşmalarına ceza verildi.

100 BİN TL CEZA KESİLDİ

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından Bülent Akan, 100 Bin TL para cezası ile cezalandırıldı. PFDK sitesinde yer alan açıklamada; ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR Kulübü teknik sorumlusu BÜLENT AKAN’ın, 13.01.2024 tarihinde oynanan İNEGÖLSPOR–ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, Hakem ve Diğer Müsabaka Görevlileri Hakkındaki Açıklamaları nedeniyle 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir. ”


Bülent Akan ne söylemişti?

TFF 2. Lig takımlarından 24 Erzincanspor’da teknik direktör Bülent Akan, deplasmanda İnegölspor’a 2-0 yenildikleri karşılaşma sonrasında düzenlenen basın toplantısında “Tebriklik bir şey yok. Penaltı verilmiyor, goller oluyor… Neyin tebriği bu? Son pozisyon 5-6 dakika var penaltı 2-1, maç değişir. Neyin tebriği? Bu hakemlerle bu lig bitmez, gerçekten bitmiyor.

“Bu hakemler hak ediyor demek ki bunları. Tamam biz çok üzüldük Ankaragücü’nün başkanın (Faruk Koca) yaptıklarından dolayı ama bu hakemler hak ediyor demek ki bunları. Allah’ım yarabbim ya… Kardeş sil bunu ya” açıklamalarında bulunmuştu.

 

 

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER