seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Soylu’dan Kılıçdaroğlu’na yanıt !

Türkiye’nin göç politikasıyla ilgili çalışmaları anlatan Soylu, yaptıkları çalışmalar ve ortaya koydukları özveriden dolayı Göç İdaresi personelini tebrik etti.
GENEL - Nisan 14, 2022 5:11 am A A

Soylu, Türkiye’de bugüne kadar kaçak göç ile geldiği için 320 bin kişiyi ülkelerine geri gönderdiklerini, Suriye’ye geri dönenlerin sayısının ise 490 binin üzerinde olduğunu ve 2016’dan bugüne kadar 19 bin 336 Suriyeli sığınmacının asayiş sorunları sebebiyle Türkiye’den çıkışının gerçekleştiğini açıkladı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Benim en büyük üzüntüm bu bilmeyenler güruhu, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milletimize hitap ederken, hakikaten cehaletin en yüksek noktasını ortaya koymaya çalışıyorlar. Bunu bir siyaset meselesi ve bunu bir oy meselesine döndürmeye çalışıyorlar.” dedi. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun göçmen politikası konusunda yaptığı eleştirilere bir kez daha yanıt veren Soylu, “Sefil gibiler çok açık söyleyeyim, Türkiye’de göçmen politikası üzerinden, göç politikası üzerinden siyaset yapan ve oy devşirmeye çalışanlar sefildirler. Bunun müsebbibi biz değiliz ki.” açıklamasını yaptı.

Kılıçdaroğlu’na yanıt

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda yaptığı konuşmaya ilişkin Soylu, “Benim en büyük üzüntüm bu bilmeyenler güruhu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milletimize hitap ederken, hakikaten cehaletin en yüksek noktasını ortaya koymaya çalışıyorlar. Bunu bir siyaset meselesi ve bunu bir oy meselesine döndürmeye çalışıyorlar.” ifadelerini kullandı.

Soylu, göç meselesine ilişkin eleştirilere yönelik, “Sefil gibiler çok açık söyleyeyim, Türkiye’de göçmen politikası üzerinden, göç politikası üzerinden siyaset yapan ve oy devşirmeye çalışanlar sefildirler. Bunun müsebbibi biz değiliz ki. Tam tersi, biz bütün dünyada karşı karşıya kaldığımız en büyük sınamadan bu ülkenin kamu düzenini bozmadan, bu ülkede insanlarımızın huzurunu bozmadan çıkabilmeyi temin edebilmek aynı zamanda başı sıkışmış insanlara da dirsek çevirmeyen, arkasını dönmeyen bir anlayış sergileyerek gerçekleştirmeye çalışıyoruz.” diye konuştu.


Bu haber 370 kez okundu.
GENEL - 5:11 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ