İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

23 Şubat 21:06 Korkunç cinayet; 3 ölü !

resim yükle resim yükle

Süleymaniye Mahallesi gençleri ile buluştu !

Giriş : 08.02.2024 12:01 - Güncellenme : 08.02.2024 12:01

Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, Süleymaniye Mahallesi gençleriyle bir araya gelerek hasbihal etti.

Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, “Hakkın olan yaşam bu değil; başka bir İnegöl mümkün”sloganıyla seçim startını verip saha çalışmalarına başlamıştı.

Eroğlu, saha çalışmaları kapsamında dün akşam Süleymaniye Mahallesi gençlerini ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Kalabalık bir grup tarafından karşılanan Eroğlu, gençlerin Miraç Gecesini tebrik etti.

Ziyaret sonrasında yazılı açıklama yapan Eroğlu, “Miraç Gecesinde Süleymaniye Mahallemizin gençlerini ziyaret hasbihal ettik. Misafirperverliklerinden ve ilgilerinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gençlerimize verdiğimiz önemi ve gençlerimizle ilgili çalışmalarımızı her fırsatta dile getiriyoruz. İlerleyen günlerde de projelerimizi anlatırken gençlere özel projelerimizi de detaylıca kamuoyuyla paylaşacağız. Başka bir İnegöl’ü hep birlikte inşa edeceğiz inşallah” dedi.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER