damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

23 Eylül 20:55 Filenin Sultanları 2024 Paris Olimpiyatları’na katılmayı garantiledi!

kemeravm.gif resim yükle

Tamam mı , Devam mı ?

Giriş : 31.08.2023 18:39 - Güncellenme : 31.08.2023 23:42

Genel seçimlerin ardından kongrelerini yapan siyasi partiler, mart ayında yapılacak yerel seçimler için de yavaş yavaş havaya girmeye başlıyor.

Genel seçimlerde bir masada birleşen 6 parti, genel seçimlerde istediğini alamadığı için büyük bir kopuş yaşıyor. Her gün farklı bir partinin diğer parti genel başkanını acımasızca eleştirdiğini görüyoruz.

Merak edilen konu ise millet ittifakını oluşturan partilerin, yerel seçimlerde nasıl bir strateji izleyeceği yönünde. Seçime birlikte mi girecekler? Yoksa hepsi kendi adaylarını mı çıkaracak? Tabi bunu zaman gösterecek .

Ancak alacakları karar, yerel seçimlerde sonucu da özellikle büyükşehirlerde belirleyecek gibi görünüyor.

Geçtiğimiz haftalarda İnegöl’de gerçekleştirilen anket çalışmalarının sonuçlarına göre (4) farklı
ismin gündeme geldiğini gördük.

Öncelikle mevcutta Belediye Başkanlığı görevine devam eden Alper TABAN’ın devam edecekse neden ? bırakması gerekiyorsa neden?

Sorularının gelin hep birlikte cevaplarını arayalım.
Ak Parti Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz hafta İnegöl’de bazı kişilerin arandığı ve Alper Taban ve hizmetleri başta olmak üzere iktidar ile ilgili bazı sorular yönelterek anket çalışması yapıldığını öğrendik.

Ak Parti’nin mevcutta devam eden başkanlar için parti olarak koyduğu kriterler şunlar:
5 yıllık zaman zarfında; Bütçeyi yatırıma çevirme oranı, seçim beyannamesinde vaat edilen hizmetlerin ne kadarının yapıldığı, halk nezdinde ne kadar itibar gördüğü, parti teşkilatı tarafından yapılacak temayül yoklaması ve anketlerden çıkacak sonuç şeklinde  sıralanabilir.

Bu kriterleri iyi olan ve 3 dönem kuralına takılmayan başkanlarla Ak Parti yola devam edileceğini açıkladı. Bu noktada Alper Taban’ın yukarıdaki kriterlere göre iyi durumda olduğunu söyleyebiliriz.

Tabi birde halk dilinde çokça sorulan Alper Başkan İnegöl’e ne yaptı sorusu var ?

Gelin içerisinde Pandemi süreci ve derin ekonomik krizinde yer aldığı dönemde Alper Taban ne yapmış, ne yapmaya çalışmış birlikte bakalım:

Yeni Hayvan Pazarı, Kanal İnegöl, (4) Nöbetçi Kitaphane, (12) Yeni Semt Sahası, Bursa-Ankara
Karayolu Rekreasyonu, Turgutalp Türbesi Restorasyonu, (15) Yeni Mahalle Meydanı, (4000) Ton Kapasiteli Soğuk Hava Deposu, Alanyurt Spor Kompleksi, 3.000 Araçlık Mahalle Otoparkları, Üreten Çiftçiler Tarım Kooperatifi, Alanyurt/Özdilek Alt ve Üst Geçitler, Yenice Köprülü Kavşağı, Akpınar Kavşağı, Nakliyeciler/Tır Otoparkı, (38) Güvenli Çocuk Parkı, TOKİ 3. Etap… vb daha niceleri.

Biten ve halkın hizmetine sunulan başlıca hizmetler bunlar.

Peki devam eden ve bittiğinde ilçemize farklı bir hava katacak olan hizmetler neler ?
Yeni İnegöl Meydanı (Meydan Park), Millet Bahçesi, Bilim İnegöl Bilim Merkezi, Gastro İnegöl Restaurant, Oylat Panoramik Cam Seyir Terası ve Orman Parkı, Fevziye Kanyonu Orman Parkı… vb daha niceleri

Evet bu çalışmalar devam eden projeler arasında yer alıyor. Tüm bu hizmet dönemi içerisinde koronavirüs pandemi süreci ve gene derinden hissetmeye devam ettiğimiz ekonomik kriz ve büyük bütçeli projelerin merkezi yönetim tarafından ileriye ötelenmesi de akıllarda kalması gereken konular arsında yer alıyor.

Tüm bu gelişmeler ışığında bir daha ki dönem Alper başkan devam mı etmeli mi? Yoksa kesinlikle bırakmalı mı? Bunu sizin takdirinize bırakıyorum.

Diğer ismi geçen adaylar ve onlar üzerine analizlerimi de bir daha ki köşemde ele alacağım.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu