seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Tarih yazan çocuklar iftarda buluştu !

Kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında hayata geçirdiği eğitim odaklı projelerle fark yaratmaya devam eden Mobiliyum, geçtiğimiz akşam İnegöl’ün önde gelen isimlerinin de yer aldığı iftar organizasyonunda okul temsilcileri, veliler ve öğrencilerle bir araya geldi.
Eğitim - Nisan 25, 2022 3:18 pm A A

İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Oğuzhan Uslu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Ali Doğru’nun yanı sıra İMOS, İGİAD, MÜSİAD ve Mobiliyum Yönetim Kurulu Üyeleri gecede hazır bulunurken; Mobiliyum Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Talha Timur Han açılış konuşmasında değerlendirmelerde bulundu. Mobiliyum olarak her yıl birkaç eğitim projesini başarıyla hayata geçirmeye özen gösterdiklerini vurgulayan Han, Tarih Yazan Çocuklar projesi gibi nitelikli projeler sayesinde, yetişen yeni nesillerin önce kendi kültürlerini ve tarihi değerlerini tanımalarına aracılık etmekten mutluluk duyduklarını belirtti. Projelerin başarıyla yürütülmesinde emeği geçen tüm kişi ve kurumlara teşekkür eden Han, eğitim alanındaki çalışmalarının tüm hızıyla süreceğini belirtti.


Bu haber 320 kez okundu.
Eğitim - 3:18 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ekonomi üzerine bomba tahminler !
  Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yeni açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Altın fiyatlarının fırlarken dolar kurunun baskılanacağını ve gıda kıtlığının çıkacağını öne sürdü.
 • 02
  Sungurpaşa Mahalle Konağı Yenilendi !
  İnegöl’ün tarihi açıdan önemli kırsal mahallelerinden biri olan Sungurpaşa’da artık kullanım ömrünü tamamlamış olan Mahalle Konağı, İnegöl Belediyesi tarafından yenilendi.
 • 03
  Antrenörden elenen kadın sporcuya tokat!
  Diyarbakır’da Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmelerinde, antrenör O.B., müsabakayı kaybeden sporcusu, genç kıza tokat attı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • 04
  Ülkesine dönen Suriyeli sayısı açıklandı !
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan gönüllü olarak ülkesine dönen Suriyelilerin sayısı geldi.
 • 05
  Kabinede revizyon iddiası !
  Ankara kulislerinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ hariç kabinede değişikliğe gideceği iddia edildi.