seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Tarım Kredi ayçiçek yağına zam yaptı !

129 TL ile satışa sunularak piyasadaki en ucuz 5 litre TMO marka ayçiçek yağını satmaya başlayan ve vatandaşların uzun kuyruklar oluşturduğu Tarım Kredi Kooperatif Marketleri ayçiçek yağı fiyatına zam yaptı.
EKONOMİ - Nisan 18, 2022 5:40 pm A A

Zincir marketlerde market markalı ayçiçek yağlarının 5 litresi 150 TL civarında satılıyordu. Tarım Kredi marka ayçiçek yağı ise 152 TL’den satışa sunuluyordu. Sosyal medya platformu twitter üstünden marketten paylaşım yapan bir vatandaş Tarım Kredi Marketlerinin yapmış olduğu zammı gün yüzüne çıkardı. Tarım Kredi market Dar ağızlı 5 litre TK markalı ayçiçek yağını bugün itibarıyla 160 TL’den satmaya başladı.


Bu haber 410 kez okundu.
EKONOMİ - 5:40 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  HATA ÜSTÜNE HATA YAPILDI
  Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Aydın, “Halk ekmek fabrikasını yeniden açıp vatandaşın hizmetine sunmak yerine, bu fabrikanın arsasını satarak gelir elde etmeyi planlayan bir belediye yönetimiyle karşı karşıyayız” dedi.
 • 02
  İş adamlarına korkunç infaz !
  Yalova’nın Armutlu ilçesinde meydana gelen olayda ormanlık alanda, biri başından silahla vurulmuş, biri eli bileğinden kesilmiş halde iki erkek cesedi bulundu.
 • 03
  Hazine Bakanı Nebati’den : Gündem yaratan sözler !
  Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin, Türkiye Katılım Bankaları Birliği 21. Olağan Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmadaki “Ekonomimizin son 2 yılda gösterdiği büyük başarı, tüm dünya tarafından takdir ediliyor” sözleri gündem oldu.
 • 04
  Süt Ürünlerine Zam Bir Litresi 21 Lirayı Gördü !
  Süt Ürünlerine Durmadan Zam Geliyor: Bir Litresi 21 Lirayı Gördü Süt üreticisinin zararını korumak amacıyla çiğ süte yapılan zamlar üreticiye yaramadığı gibi vatandaşı da zamma boğdu.
 • 05
  Beyaz Eşya ve Elektronik Ürünlere Büyük Zam Geliyor
  Ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntılar dünyada da boy gösteriyor. Samsung, çip fiyatlarına zam yapıyor, bu yüzden birçok elektronik ürün ve beyaz eşyaya yüzde 20 zam gelecek. Eşyalarınıza iyi bakın.