seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Tekstil Firması 45 Personel Alacak !

İş arayan ve işvereni buluşturan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Özdilek Ev Tekstili firmasının farklı alanlarda erkek ve bayan 45 personel alımı yapacağını duyurdu.
GENEL - Aralık 28, 2021 1:30 pm A A

İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve işverenleri buluşturabilmek adına kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla iletişimini sürdürerek doğru işe doğru kişiyi yönlendirme görevi üstlenen İstihdam Merkezi, Organize Sanayi Bölgesinde üretimini sürdüren Özdilek Ev Tekstili firması için 45 personel alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu paylaştı.

ÖZDİLEK 45 PERSONEL ALACAK

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, Organize Sanayi Bölgesinde üretimini sürdüren Özdilek firmasında çalışmak üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İstihdam Merkezimizle iş birliği yapan Özdilek firması üretim alanında; iplik, boya baskı, dokuma ve konfeksiyon bölümlerine vardiyalı çalışabilecek, 18-45 yaş aralığında erkek ve kadın 40 personel alacak. Yine 18-45 yaş aralığında elektrik elektronik makine bakımcı olarak 5 erkek personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 30 Aralık Perşembe günü 14.00’da Sani Konukoğlu Konferans Salonunda alınacak. Yapılacak alımla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 hatları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.”


Bu haber 540 kez okundu.
GENEL - 1:30 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ