seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Temel Karamollaoğlu İnegöl’e geliyor !

Saadet Partisi’nin Bursa Kongresi için gelecek olan Temel Karamollaoğlu’nun İnegöl’de mola vereceği öğrenildi.
GENEL - Aralık 15, 2021 5:09 pm A A

Saadet Partisi Bursa İl Kongresi 19 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek. Kongreye Genel Başkan Temel Karamollaoğlu da katılacak.

Karamollaoğlu’nun Bursa’ya geçerken İnegöl’de mola vereceği ve Merhum Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan’ın ‘Rumeli Beylerbeyi’ manevi unvanıyla bahsettiği Halil İbrahim Çamlıdere’yi ziyaret edeceği öğrenildi.

Ziyaret sonrasında Karamollaoğlu’nun, İnegöl teşkilatıyla birlikte Bursa’ya geçeği ifade edildi.

MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN PARTİLEŞME SÜRECİNDE TANIŞMIŞLARDI!
Parti kaynaklarından edinilen bilgilere göre, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Halil İbrahim Çamlıdere, Milli Görüş hareketinin partileşme sürecinde İnegöl İshakpaşa Camii’nde bir namaz esnasında tanışmışlardı. Daha sonra Milli Nizam Partisi’nin İnegöl’de yapılan toplantısında da aktif rol oynamıştı. Çamlıdere ve kardeşleri, kurulan Milli Nizam Partisi’nin ülke genelindeki ilk üyeleri olarak kayıtlara geçmişti.

RUMELİ BEYLERBEYİ
Necmettin Erbakan, yaşanılan bu süreçler sonrasında Halil İbrahim Çamlıdere’den ‘Rumeli Beylerbeyi’ gibi manevi bir unvanla bahsetti. Çamlıdere; Milli Nizam Partisi, Milli Selamet Partisi, Refah Partisi, Fazilet Partisi ve son olarak da Saadet Partisi’nde aktif olarak destek verdi ve siyasetin içerisinde yer aldı.


Bu haber 410 kez okundu.
GENEL - 5:09 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ