damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

02 Ekim 23:50 Balkondan atlayıp canına kıymak istedi !

resim yükle kemeravm.gif resim yükle

Tepkilerin odağındaki kişi tutuklandı !

Giriş : 16.09.2023 13:44 - Güncellenme : 16.09.2023 13:44

Sosyal medya hesabından okula giden çocuğunun İstiklal Marşı okunduktan sonra okula girdiği anlara ait videoyu paylaşıp üzerine de tepki çeken not yazan Suriyeli kadıni tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bir sosyal medya kullanıcısı, okula giden çocuğunun İstiklal Marşı okuduktan sonraki anlarını cep telefonu ile kayıt altına aldı.

Bunun üzerine videoya bir not yazan Suriyeli veli, “Bugünün en utanç verici duygusu çocuklarımızın bize ait olmayan bir milli marşı zorla söyletilmesidir.” şeklinde bir not düştü.

Karadeniz Gazetesinde yer alan habere göre  Paylaşımın ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü konuyla ilgili inceleme başlattı.

Yapılan çalışmalarda videonun, Suriyeli M.E. isimli kişiye ait sosyal medya hesabından paylaşıldığı tespit edildi.

Gözaltına alınan M.E. ve R.K. isimli şüpheliler hakkında “Devletin Egemenliğini Aşağılama” suçundan adli işlem başlatılırken paylaşımı yapan R.K. adliyeye sevk edildi.

R.K., “Halkı Kin ve Düşmanlığa Alalen Tahrik Etme” suçundan sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu