İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

07 Aralık 11:55 Araç sahiplerine güzel haber

resim yükle kemeravm.gif resim yükle

TRT spikerinin 29 Ekim’de yayın akışı dışına çıkarak söyledikleri gündem oldu

Giriş : 30.10.2022 12:06 - Güncellenme : 30.10.2022 12:06

TRT Haber spikeri Deniz Demir, yayın biterken bir anda akıştan çıkarak, “Bizi ümmet olmaktan çıkarıp birey olma bilincini, Cumhuriyet aydınlığı ilmini armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi sevgi ve saygı ile anarken büyük Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşasın. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun” diyerek sözlerini noktaladı. Spikerin “Ümmet” kelimesiyle ilgili ifadeleri sosyal medyada gündem oldu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Türkiye’nin dört bir yanında coşku içerisinde kutlandı. Cumhuriyet Bayramı, televizyon ekranlarından da anbean izleyicilerle paylaşıldı.

TRT spikeri Deniz Demir’in Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını anarken kullandığı ifadeler ise şu şekilde:

“Bizi ümmet olmaktan çıkarıp birey olma bilincini, Cumhuriyet aydınlığını ilmini armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi sevgi ve saygı ile anarken, Cumhuriyeti zihninde ve kalbi yaşatan bu büyük devlet büyük millet, Atatürk’ün kurduğu büyük Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşasın. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Hoşça kalın.”

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER