İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Şubat 10:58 Gastro İnegöl’de yangın !

resim yükle resim yükle

Turhan Albamya Maraton tribün ücretsiz olacak !

Giriş : 30.01.2024 15:05 - Güncellenme : 30.01.2024 15:05

İnegölspor yarın oynayacağı Kastamonuspor maçı için bugün tesislerde yaptığı antrenman sonrası kampa girdi.

Ligin ikinci yarısına iyi başlayan ve geçtiğimiz haftayı bay geçen İnegölspor yarın 23. hafta mücadelesinde grup lideri Kastamonuspor’u ağırlayacak. İnegölspor’da sakatlığı devam eden Ferhat Görgülü ile cezalı durumda bulunan Uğur Utlu bu maçta kadrodaki yerlerini alamayacak.

Yarın saat 14 :00’da başlayacak maçı Eren Özyemişçioğlu yönetecek. Yardımcılıklarını Oğuz Akyüz ve Baykal Tuna yapacak. Müsabakanın 4. hakemi Yunus Emre Çiftçi .

Maç yarın saat 14 : 0’dan itibaren İnegöl’ün Sesi Facebook hesabından canlı olarak yayınlanacak.

Müsabakanın hafta içi olması nedeniyle yönetim Kurulu son yaptığı toplantıda Maraton Tribünün ücretsiz olmasına karar verdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Taraftarlardan Sorumlu Yönetici Turhan Albamya şunları söyledi ” Yarın önemli bir maça çıkıyoruz. Grubun liderini ağırlayacağız. Geçtiğimiz haftalarda taraftarımızla bütünleştiğimizde bir çok zor engeli kolayca aştığımızı gördük. Bu noktada yarın ki maçımıza tüm ilçe halkını davet ediyoruz. Maraton tribün tüm taraftarlarımıza ücretsiz olacak, gelsinler 12. adam olarak takımımıza destek versinler. ”dedi.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER