seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

11° Açık
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

TÜRKİYE 4.’SÜ OLDU

İnegöl Satranç Kulübü oyuncusu Zeynep Sönmez Türkiye Satranç Şampiyonasında Türkiye 4.sü oldu.
GENEL - Eylül 14, 2021 4:22 pm A A

Türkiye satranç şampiyonası küçükler grup milli takım seçmeleri 27 Ağustos 3 Eylül tarihlerinde Konya’da gerçekleştirildi. Farklı yaş gruplarının mücadele ettiği turnuvaya toplam 1500 sporcu iştirak etti. İnegöl satranç kulübünü 7 sporcu ile katıldığı turnuvada, Zeynep Sönmez geçen yıl elde ettiği derecesini bu yıl da koruyarak Türkiye 4.lüğü ile milli takım havuzundaki yerini korumuş oldu. İnegöl satranç kulübü yönetim kurulu başkanı Ersin Bahçeci yaptığı açıklamada satranç sporunun öğrencilerin gelişim noktasında ki önemine değinerek bu bağlamda ilçemizde bu aktiviteyi daha geniş kulvarlara taşımak adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz göstermeye devam ediyoruz dedi. Bahçeci ayrıca çalışmalarında kendilerini yalnız bırakmayan İSKO A.Ş, fatih Konukoğlu’na ve İnegöl halkına teşekkür etti.
İnegöl satranç kulüp hocası ve yönetim kurulu üyesi Temel Başol ise ilçede tek olan kulüple ilgili yapılan çalışmaları değerlendirerek,2017 yılında kurulan satranç kulübünde şu ana kadar 5 18 yaş arası 1000 dolayında kişiye satranç eğitimi verdiklerini söyledi. Başol yerel ve ulusal bazda önemli başarılar kazanan İnegöl satranç kulübünde amaçlarının toplumda lider ve model olacak araştırmacı, kendine güvenen, planlı hareket eden sporcu bireyler yetiştirmek olduğunu ifade ederek, satranç ayrıca çocuklarda motivasyonu yükselten davranışların düzelmesine yardımcı olan özgüven ve katılımcılığı arttıran kolay öğrenilen ve her yaşa hicap eden bir spordur dedi. Temel Başol bu sporun en büyük avantajının çocukların zekâ ve becerilerini geliştirirken, keyifli ve hoşça vakit geçirmelerini sağlamaktadır diyerek, bu süreçte kendilerine destekte bulunan kurum ve kuruluşlara teşekkür ederek ilce halkını İnegöl satranç kulübünün çalışmalarını takip edip aktivitelerinde yanlarında olmalarını istedi.

resim yükle

Bu haber 540 kez okundu.
GENEL - 4:22 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  ‘TARİHİ BİR ADIM ATIYORUZ!’
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan kritik Kabine toplantısı sona erdi.
 • 02
  Sülfürik asit yüklü tanker yandı
  İnegöl-Domaniç yolu üzerinde seyir halinde olan sülfürik asit yüklü tanker de yangın çıktı. Yangın İtfaiye ekiplerince söndürüldü. Olay İnegöl-Domaniç yolu üzeri İnegöl’ün Tahtaköprü mahallesi mevkiinde meydana geldi.
 • 03
  SAADET PARTİSİ İNEGÖL’DE ARTAN ADLİ OLAYLARA DİKKAT ÇEKTİ
  İnegöl Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Orhan Bektaş, son yıllarda İnegöl’de uyuşturucu kullanımı, gasp, cinayet ve intihar vakalarının arttığını söyleyerek acilen bu konuda bir adım atılmasını istedi.
 • 04
  KADIN PROGRAMLARI KALDIRILACAK MI?
  RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, gündemden düşmeyen kadın programları hakkında konuştu. Şahin, milyonlarca kişi tarafından izlenen programların kaldırılıp, kaldırılmayacağı hakkında açıklama yaptı.
 • 05
  Kudüs Müslümanların kırmızı çizgisi
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Kudüs Derneği tarafından düzenlenen ‘Aksa Kandilleri’ programı, dikkatleri Müslümanların kırmızı çizgisi olan Kudüs’e çekti.
resim yükle
resim yükle

bsr steglitz