seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

TÜRKİYE’NİN HUZURLU BİR ORTAMA İHTİYACI VAR !

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Başkanı İlhan Baykan, açıklamasında şu ifadeleri kullandı.
GENEL - Nisan 29, 2022 3:12 pm A A

BU BAYRAM YAŞANABİLİR TÜRKİYE’NİN AYAK SESLERİ OLSUN
“Bir mübarek Ramazan Bayramı’nı daha milletçe idrak etmeye hazırlanıyoruz. Saygıdeğer İnegöl halkının, aziz milletimizin ve tüm İslam Alemi’nin mübarek Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, tüm vatandaşlarımıza kazasız-belasız, hayırlı, huzurlu ve refahlı bayramlar diliyorum. Oruç tutan müminlere Allah’ın lütuf ve ikramı olan Ramazan Bayramı diğer bir deyişle “fıtır bayramı”, tüm İslam alemine hayırlar getirsin inşallah. Bu Ramazan Bayramı Rabbimizin rızasını kazandığımız günün adı olsun. Bu bayram, bir çağın kapanıp yeni bir çağın açıldığı günlerin müjdecisi olsun. Bu bayram; yaşanabilir bir Türkiye’nin, yeniden büyük Türkiye’nin ve yeni bir Dünya’nın ayak sesleri olsun inşallah.”

TÜRKİYE’NİN HUZURLU BİR ORTAMA İHTİYACI VAR
“Gönlümüz isterdi ki özelde ülkemiz, genelde İslam Alemi daha güzel şartlarda, bolluk bereket ve refah içerisinde bu günleri ve bayramları geçirebilse. Üzülerek ifade ediyoruz ki ülkemizde; 2021 yılında 9 milyon 483 bin vatandaşımız genel sağlık sigortası primlerini ödeyemediği için sağlık hizmeti alamadı. 2021 yılında 11 milyon 369 bin vatandaşımız gıda yardımı aldı. İHH mütevelli heyeti üyesi Osman Atalay’ın raporundaki verilere göre ülkemizdeki yaklaşık 10 milyon insan madde ve davranış bağımlısıdır. Cinayetlerin %60 ı saldırıların % 40’ı tecavüzlerin % 33’ü alkol ve madde kullanımı olan kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm bu tablolar gösteriyor ki; Türkiye’mizin artık daha güzel, daha yaşanabilir, daha huzurlu bir ortama ihtiyacı var, ülkemizin artık çok acil bir şekilde gülen yüzlere ihtiyacı var.”

GELİN YENİ BİR SAYFA AÇALIM
“Bizler Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Başkanlığı olarak diyoruz ki; gelin hep birlikte yeni bir sayfa açalım, ahlak ve maneviyat temelli, güçlü olanın haklı değil haklı olanın güçlü olduğu adil bir dünya kuralım. Tüm olumsuzluklara rağmen Ramazan-ı Şerifin manevi atmosferini –bereketini yaşayalım, istifade edebilelim. Ramazan Bayramı’na girerken emniyet ve belediyemizin vatandaşlarımızın mutluluğu için tedbirler aldığını bilmekteyiz. Her sene tüm vatandaşlarımızın ortak isteği olmasına rağmen bir türlü çözülmeyen Kültür Park araç ve motor girişinin inşallah bu bayram vesilesi ile alınacak tedbirler kapsamında değerlendirilip, ilçe halkımızın bu konudaki mağduriyeti de giderilmiş olur. Bu konuda gerek İnegöl gerekse Büyükşehir belediyemizi tekrar göreve davet ediyoruz.”

BAYRAMLAŞMAMIZ 1. GÜN OLACAK
“Bu vesile ile partimizin bayramlaşma merasiminin bayramın 1. günü ilçe binamızda saat 14:00 de yapılacağını belirtiyor ve iyi bayramlar diliyorum.”


Bu haber 480 kez okundu.
GENEL - 3:12 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  4 Günlük TYT Genel Kampı Başlıyor
  İnegöl Belediyesi, üniversiteye hazırlanan öğrenciler için ilk adım olan TYT (Temel Yeterlilik Testi) için genel tekrar kampı düzenliyor. 4 gün boyunca alanında uzman eğitimciler İnegöllü öğrencilerle buluşacak.
 • 02
  Ekonomi üzerine bomba tahminler !
  Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yeni açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Altın fiyatlarının fırlarken dolar kurunun baskılanacağını ve gıda kıtlığının çıkacağını öne sürdü.
 • 03
  Sungurpaşa Mahalle Konağı Yenilendi !
  İnegöl’ün tarihi açıdan önemli kırsal mahallelerinden biri olan Sungurpaşa’da artık kullanım ömrünü tamamlamış olan Mahalle Konağı, İnegöl Belediyesi tarafından yenilendi.
 • 04
  Antrenörden elenen kadın sporcuya tokat!
  Diyarbakır’da Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmelerinde, antrenör O.B., müsabakayı kaybeden sporcusu, genç kıza tokat attı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • 05
  Ülkesine dönen Suriyeli sayısı açıklandı !
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan gönüllü olarak ülkesine dönen Suriyelilerin sayısı geldi.