seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Türkiye’yi Yasa Boğan Olay!

İzmir’de meydana gelen olayda, 25 yaşındaki bir genç intihar mektubu yazarak yaşamına son verdi.
3. Sayfa - Ocak 5, 2022 11:37 pm A A

Türkiye İzmir’den gelen acı intihar olayıyla sarsıldı. 25 yaşında olan Yunus Gezer, Twitter hesabından bir paylaşım yaparak elle yazdığı intihar mektubunu paylaştı. İntihar mektubunda yazanlar okuyanları derinden üzdü. ‘Herkes benden bir avuç sevgiyi esirgedi kimse beni sevmedi’ yazarak intihar eden Yunus Gezer’in paylaşımı milyonlarca kişiye ulaştı.

Yunus Gezer, sosyal medya hesabından paylaştığı mektup sonrasında canına kıydı. Pazartesi günü intihar eden Yunus’un intihar nedeni emniyet güçleri tarafından araştırılıyor.


Bu haber 440 kez okundu.
3. Sayfa - 11:37 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Pandemi Küçük Fatma’yı Yazar Yaptı
  1’inci sınıftayken başlayan pandemi sürecinde okulundan ayrı kalan Hacer Salih Yıldız İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi Fatma Dilruba Karataş, okul özlemini hayalleriyle süsleyip kitap yazmaya başladı. Türkiye’nin en küçük yazarlarından biri olan Fatma Dilruba Karataş’ı İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban makamında kabul ederek “Bıy Ailesi” isimli kitabı için gereken desteği vereceklerini söyledi.
 • 02
  İnegöl AVM Sömestr’da çocukları eğlenceye doyuracak
  Yenilenen yüzü ve açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla İnegöl AVM; kampanyaları ve etkinlikleriyle ziyaretçilerine dopdolu bir Ocak ayı ve sömestr tatili yaşatmaya hazırlanıyor. Geniş marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM, 21 Aralık tarihinde başlayacak olan yeni kampanyası ile 300 TL ve üzeri alışverişe eğlence bileti hediye ediyor. Ocak ayına özel 3 farklı etkinlik programı hazırlayan İnegöl AVM, Uzay Çadırı, çocuklar için Bilim ve Buble gösterisi, Vikingler konseptli çocuk etkinliği düzenleyecek.
 • 03
  20 BİN AİLEYE ELEKTRİK DESTEĞİ
  Kabine toplantısı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “20 bin aileyi daha elektrik desteği kapsamına alıyoruz. Kömür yardımı alan aileler bunu doğalgaz desteği olarak da alabileceklerdir” dedi.
 • 04
  EYT’LİLERE MÜJDELİ HABER
  Erkekler için yirmi beş, kadınlar için ise yirmi yıl sigortalılık süresi aranacak. EYT için belirlenen formüllerden biri de primi dolana kademeli emeklilik sistemi seçeneği…
 • 05
  Kadın hemşire silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti !
  İstanbul’da kadın hemşire uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti .