17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
casino siteleri
ResimLink - Resim Yükle

Uzman Diyetisyen Nursena Kağan İnegöl’de hizmet vermeye başladı !

Uzman Diyetisyen Nursena Kağan Sürdürülebilir Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi İnegöl’de faaliyete başladı.
GENEL - Haziran 2, 2022 4:42 pm A A

Kemalpaşa Mahallesi İskender Sokak No: 10 adresinde hizmete başlayan danışmanlık ofisi İnegöl protokolünün de katılımıyla dualarla açıldı.
SAĞLIKLI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR BESLENMEYİ ANLATACAĞIM
“Programda açılış konuşması yapan Uzman Diyetisyen Nursema Kağan, “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Bildiğiniz üzere beslenme bölümü daha çok kilo kaybetme süreçlerinde etkili olduğu düşünülüyor ama sağlıklı yaşam için düzenli beslenme koruyucu etki sağlamaktadır. Yani sağlıklı ve sürdürülebilir beslenme yaşam tarzı haline getirilmelidir. Amacım İnegöl halkına sağlıklı ve sürdürülebilir beslenmeyi anlatmak. Halkımıza belirli aralıklarla ücretsiz seminerler düzenlemeyi planlıyorum. Aynı zamanda küçük çağlardaki çocuklara da düzenli beslenmeyi anlatabilmek için seminerler düzenlemeyi planlamaktayım” dedi.”
BU TARZ MERKEZLERİN SAYISI ARTIYOR
“Ardından konuşan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, “Öncelikle bu güzel açılış için Nursena ve ailesini kutluyorum. Şehrimizde yeni yeni işletmeler açılıyor. Bu işletmeler şehre değer katıyor ve bizlere güç katıyor. Bu tür işletmeler biraz daha zayıflama merkezleri gibi algılanıyor. Altını çizmek isteğim husus ise, gelişen toplumlarda bu merkezlerin artması. Sağlıklı bireyler ve toplumlar oluşturmak için bu uzmanlık alanına ihtiyacımız var. Bu işletmelerin İnegöl’ümüzde çoğaldığını da görüyoruz. Açılışın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.”

Belediye Başkanı Taban’ın konuşması sonrasında dua ve kurdele kesimiyle birlikte iş yeri hizmete başladı.

kemeravm.gif

Bu haber 690 kez okundu.
GENEL - 4:42 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  10 Terörist etkisiz hale getirildi !
  Milli Savunma Bakanlığı Suriye’nin kuzeyinde icra edilen operasyon kapsamında 10 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 02
  İnegölspor’da flaş gelişme !
  İnegölspor Yönetim Kurulu son günlerde yaşanan olaylarla ilgili önemli kararlara imza attı.
 • 03
  “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz”
  Bursa’yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, yeşil kimliğinden uzaklaşan şehrin yeniden ‘Yeşil Bursa’ olarak anılması amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı noktasında da önemli bir mesafe kat etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz” dedi.
 • 04
  4 Gün ücretsiz otobüs kalkacak !
  İnegöl Belediyesi, bu yıl İznik’te yapılacak 4. Dünya Göçebe Oyunları için 4 gün boyunca İnegöl’den ücretsiz araç kaldıracak. Her gün 15.00’da İnegöl’den İznik’e gidecek araçlar, 22.00’da geri dönecek.
 • 05
  Kemal Kılıçdaroğlu: ‘Teröre karşı ortak tavır takınmak zorundayız’
  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal’ı ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamada bulundu.