seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Vatandaşa sokağa çıkın çağrısı yaptı !

Kapatılan Taraf Gazetesi yazarı Ayşe Hür, sosyal medya hesabı üzerinden vatandaşlara sokak çağrısı yaptı.
3. Sayfa - Ocak 5, 2022 3:48 pm A A

Kapatılan Taraf gazetesi yazarı Ayşe Hür, geçtiğimiz aylarda sistemin can damarlarına hücum etmek gerektiğini sosyal medyadan yazarak ekonomiye saldırılması gerektiğini yazmıştı. Ayşe Hür bu sefer skandal ifadeler kullanıp Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a ve iktidara karşı sokağa çıkma çağrısını sosyal medyadan yaparak “Çoğu kişi sokağa çıkmayı tehlikeli ve/veya provakatif görüyor. Bense yığınsal (yüzbinler, milyonlar) çıkışın çok etkili olacağını düşünüyorum. Küçük grupların dayak yemesi ihtimali hakikaten yüksek, bu da gurur ve heves kırıcı, kabul” dedi.

Sokağa çıkma çağrısına yorum yazan bir sosyal medya kullanıcısı “Aslında sokağa çıkmadan yapılabilecek bir şey var. Genel grev” ifadelerini kullanması sonrasında Ayşe Hür fikir değişerek, genel grevi kastettiğini yazdı.


Bu haber 480 kez okundu.
3. Sayfa - 3:48 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Karneyi getiren tiyatro biletini kapıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, yarıyıl tatiline çıkan 4 yaş ve üzeri çocukları harika bir tiyatro oyunu ile ödüllendiriyor. Tayyare Kültür Merkezi’ne karnesini getiren çocuklar, Kırmızı Duvar adlı oyunu ücretsiz olarak izleyebilecek.
 • 02
  Sezen Aksu’yu hedef alarak hilâfet çağrısı yapan imam hakkında suç duyurusu
  Bursa Mihraplı Camii’nde vaaz veren imam Halil Konakçı, Sezen Aksu’yu hedef alıp, hilafet çağrısında bulunmuştu. Bunun üzerine Bursa Barosu Başkanı Av. Metin Öztosun ile Başkan Yardımcısı Av. Aslı Evke Yetkin, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • 03
  Eyt için masada hangi formüller var ?
  EYT için masada 5 formül olduğu ifade edilirken, Almanya ve Finlandiya modellerinin de seçenekler arasında olduğu aktarıldı
 • 04
  Erdoğan’dan Sezen Aksu’ya sert tepki !
  Camide cemaate seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sezen Aksu’nun beş yıl önce önce çıkan ‘Şahane Bir Şey Yaşamak’ şarkısında geçen “Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e…” sözleri nedeniyle başlayan tartışmaya dahil oldu oldu.
 • 05
  Dev firma üretime ara veriyor !
  Türkiye’nin otomotiv devi Oyak Renault’un çip krizi nedeniyle 24 Ocak Pazartesi gününden itibaren üretime 15 gün ara vereceğini açıkladı.