seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Yapılan zam son derece memmun edici bir zamdır !

Ak Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, asgari ücrete yapılan zamla alakalı açıklama yaptı.
EKONOMİ - Aralık 16, 2021 6:09 pm A A

Mustafa Durmuş açıklmasında şu ifadeleri kullandı;

SAĞLAM EKONOMİK TEMELLERİN GÖSTERGESİDİR
“Öncelikle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı, günlerdir halkımız tarafından neticesi beklenen asgari ücret rakamının ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyorum.
Açıklanan rakam daha önce Sn.Cumhurbaşkanımız tarafından da ifade edildiği gibi bugüne kadar yapılmamış bir oranda gerçekleştiğini görmek son derece sevindirici olmuştur.İşveren açısından sağlanan vergi avantajları da gözönüne alındığında, pandemi sürecinde sağlanan desteklerde olduğu gibi, devletimizin sağlam ekonomik temellerinin ne kadar güçlü olduğunun göstergesidir.”

TÜRKİYE REAKSİYON VERECEK GÜÇTE
“Son yıllarda pandemi etkisi ile dünya ekonomisi daha önce karşılaşmadığı türde sıkıntılı bir sürece girdiği hepimizin malumu. Dünya çapında kırılan tedarik zincirleri ile oluşan arz sıkıntısı tüm dünyada yüksek enflasyona sebep olduğu kaçınılmaz bir gerçekliktir, büyük ekonomiler tarafından bile başlangıçta geçici bir süreç olarak nitelendirilen ancak bugüne geldiğimizde ise, sıradan tedbirler ile mücadele edilemeyeceği anlaşılan bir sürecin yaşandığı gözükmektedir.
Ekonomik verilerin toplumun her kesimi tarafından yakından takip edildiği ve tüm dünyada kırılgan hale gelen dengelerin öne çıktığı bu dönemde Türkiye önemli ekonomik değişimlere reaksiyon gösterecek güçte olduğunu ve yeniliklere cesaret edebilecek bir yapıya sahip olduğunu göstermiştir.”

VATANDAŞIMIZA HAYIRLI OLSUN
“İnanıyoruz ki, Sn. Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi Türkiye ekonomisi tüm dünyada etkili olan bu küresel dalgalanmadan en karlı çıkacak ülkelerin başında gelmektedir. Ayakları bu ülkeye basan milli ekonomik modeller ile Türkiye’nin yükselişine eşlik edecek yeni asgari ücretin tüm vatandaşlarımıza tekrar hayırlı olmasını diliyor, kıymetli İlçe halkımıza saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.


Bu haber 510 kez okundu.
EKONOMİ - 6:09 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Gençlere altın öğütler: Radarlarınız açık olsun
  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bir araya geldiği gençlere geleceğe dair öğütler verdi. Gençlere hedef ve hayallerine doğru durmadan koşmalarını öneren Başkan Aktaş, “Radarlarınız hep açık olsun. Hayatı iyi takip edin” dedi.
 • 02
  İnegöl’de Ayşe Taş İle Sanat Dolu Gece
  İnegöl Belediyesi, Ocak ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Belediye Türk Sanat Müziği Korosu ve Türk Sanat Müziği Ses Sanatçısı Ayşe Taş’ın sahne aldığı konser düzenledi.
 • 03
  Pandemi Küçük Fatma’yı Yazar Yaptı
  1’inci sınıftayken başlayan pandemi sürecinde okulundan ayrı kalan Hacer Salih Yıldız İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi Fatma Dilruba Karataş, okul özlemini hayalleriyle süsleyip kitap yazmaya başladı. Türkiye’nin en küçük yazarlarından biri olan Fatma Dilruba Karataş’ı İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban makamında kabul ederek “Bıy Ailesi” isimli kitabı için gereken desteği vereceklerini söyledi.
 • 04
  İnegöl AVM Sömestr’da çocukları eğlenceye doyuracak
  Yenilenen yüzü ve açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla İnegöl AVM; kampanyaları ve etkinlikleriyle ziyaretçilerine dopdolu bir Ocak ayı ve sömestr tatili yaşatmaya hazırlanıyor. Geniş marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM, 21 Aralık tarihinde başlayacak olan yeni kampanyası ile 300 TL ve üzeri alışverişe eğlence bileti hediye ediyor. Ocak ayına özel 3 farklı etkinlik programı hazırlayan İnegöl AVM, Uzay Çadırı, çocuklar için Bilim ve Buble gösterisi, Vikingler konseptli çocuk etkinliği düzenleyecek.
 • 05
  20 BİN AİLEYE ELEKTRİK DESTEĞİ
  Kabine toplantısı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “20 bin aileyi daha elektrik desteği kapsamına alıyoruz. Kömür yardımı alan aileler bunu doğalgaz desteği olarak da alabileceklerdir” dedi.