resim yükle
resim yükle

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Mart 13:40 Kur Korumalı Mevduat’ın devlete toplam maliyeti 181,5 milyar lira

resim yükle

Yasemin Soydan Milletvekilliği adaylığını açıkladı !

Giriş : 13.03.2023 14:45 - Güncellenme : 13.03.2023 14:45

Memleket Partisi kurucu ilçe başkanı Yasemin Soydan yaptığı yazılı açıklama ile ilçe başkanlığı görevinden istifa ettiğini söyleyerek milletvekilliği için adaylığını açıkladı.

Soydan yazılı açıklamasında ;  Sayın Genel Başkanımız Muharrem İnce önderliğinde Memleket Hareketi olarak başladığımız siyasi çabamızı Memleket Partisi kurulma aşamasında Kurucu İlçe Başkanı olarak devam ettirdim.

Seçimin yaklaşması ile bu görevden istifa ederek, memleketimize hizmet edebilmek için partimizin milletvekili adayı olmaya karar verdim.Tıpkı bir aile gibi çok güzel günler yaşadık, maddi manevi anlamda zor günler de yaşadık,bu dönemde yanımda olan Kurucu Yönetim Kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum.

İstifa edeceğimi söyler söylemez biz de taşın altına elimizi koyarız diyerek Ahmet Işık Başkanlığında oluşan kurucu üyeler ve yeni yönetim kurulu üyelerine de çok teşekkür ediyorum.Son günlerde partimizin çıkışta olduğunu gözlemlerken ne kadar iyi yaptığımızı da görüyorum.Gözüm arkada kalmadan devrettiğim ilçe başkanlığı ünvanım olmadan da bugünden sonra yine hep yanlarında olacağım.

Seçim çalışmalarında yine parti programımızı halka hep birlikte anlatacağız.Birlikte ülkemizin geleceğini geri alacağız.” dedi.

resim yükle kemeravm.gif

SON HABERLER