seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Yavuz Ağıralioğlu konuştu !

İYİ Parti’de Meral Akşener tarafından görevinden alınan Yavuz Ağıralioğlu sessizliğini bozdu.
GENEL - Nisan 2, 2022 1:36 pm A A

Başkanlık Divanı’ndan çıkarılacağından haberdar edilmediğini belirten Ağıralioğlu, “Karar bana bildirilmemişti, ben de sizinle birlikte öğrendim” dedi.

Medyascope’tan Okan Yücel’e  değerlendirmelerde bulundu.

Kararın ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşmediklerini de belirten Ağıralioğlu, “Tasarruf genel başkanın. Karardan sonra görüşmedik. Karar genel başkana ait olduğu için genel başkanın konuşması usülen daha uygun olur” ifadelerini kullandı.

“Kırgınlığımı kararın sebebi belirler”

Ağıralioğlu ayrıca Başkanlık Divanı’ndan çıkarılmasının kırgınlığa yol açıp açmadığına ilişkin soruya “Kararın sebebi kırgın olup olmadığımı belirler. Sebebini henüz bilmiyorum dolayısıyla bir şey söyleyemiyorum” diye yanıt verdi.

“İstifa etmeyi düşünmüyorum”

Yavuz Ağıralioğlu, “sükunetle izleyerek neden böyle bir karar alındığını anlamamız lazım” derken; istifa etmeyi düşünmediğini belirtti.

Ağıralioğlu önümüzdeki süreç hakkında ise şunları söyledi:”Bu bir strateji mi, siyasi bir tercih mi, sonuçları üzerinden de okunması gereken bir karar. Daha sonra bir değerlendirme yapacağım. Kamuoyuna yapılması gerekirse onu da yapacağım.”


Bu haber 490 kez okundu.
GENEL - 1:36 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ