18° Açık
  • EURO
  • DOLAR
RMoNs.gif

Yeni Hayvan Pazarında Çalışmalar Aralıksız Sürüyor !

İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesinde yapımı süren yeni Modern Hayvan Pazarını kurban bayramına yetiştirmek için 24 saat sahada çalışmalarını sürdürüyor. Gece devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, “Öncelikli hedefimiz 10 gün içerisinde burayı binasıyla, altyapısıyla ve diğer eksikleriyle tamamlayabilmek” dedi.
GENEL - Haziran 11, 2021 8:04 pm A A

Bölgenin en hareketli ve rağbet gören hayvan pazarlarından birine sahip olan İnegöl’de, yeni Modern Hayvan Pazarı bu yıl hizmete giriyor. Belediye Başkanı Alper Taban’ın geçtiğimiz yıl söz verdiği yeni hayvan pazarının kurban bayramına yetiştirilmesi için alanda çalışmalar 24 saat boyunca aralıksız sürdürülüyor.

ÇALIŞMALAR GECE GÜNDÜZ SÜRÜYOR

İnegöl’ün Modern Hayvan Pazarı, bu yıl ilk kez yeni yerinde kurulacak. Alibeyköy kırsal mahallesi bölgesinde yapımı süren modern hayvan pazarı, bu yıl hayvan yetiştiricileri tarafından da çok daha fazla ilgi gördü. Yeni hayvan pazarının kotra ihalesinde tüm kotralar satıldı. 25 Haziran tarihinde kapılarını açacak olan hayvan pazarında hummalı çalışma ise sürüyor. Gece gündüz devam eden çalışmaları Belediye Başkanı Alper Taban Perşembe akşamı yerinde inceledi. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş ile beraberindeki heyetin katılımıyla alan

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 430 kez okundu.
GENEL - 8:04 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ