resim yükle
resim yükle

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Mart 13:40 Kur Korumalı Mevduat’ın devlete toplam maliyeti 181,5 milyar lira

resim yükle

Yeniceliler Garaj Güzergahını istiyor !

Giriş : 09.03.2023 14:36 - Güncellenme : 09.03.2023 14:36

CHP Gençlik Kolları Başkanı Ertuğrul  Kuzkun yazılı bir açıklama yaparak Yenicelilerin toplu ulaşımda güzergah sorunu yaşadığını dile getirerek yetkililere çağrıda bulundu.

CHP Gençlik Kolları Başkanı Ertuğrul  Kuzkun yaptığı yazılı açıklama yaparak ” Yeniceden kalkan otobüslerin çevre yoluna farklı gitmesi, terminale farklı gitmesi bizleri çileden çıkartıyor. Bunun nedeni , hastaneye ve terminale gidecek yolcular her ikisine de geç kalıyorlar.
2022 eylül ayında , bütün araçlar, terminal güzergahından devam etmeye başlamıştı. Bu üç aylık çalışma sayesinde bizler çok rahatlamıştık.
Çünkü İnegöl’e her on dakikada bir kalkan araçlar biz vatandaşlar için büyük bir kolaylık olmuştu. Ama duyumlarımız göre UKOME bu kararı iptal etmiş. Ve tekrar eski güzergaha dönen sefer sayıları bizleri tekrar mağdur etmiştir. Çünkü, çevre yoluna giden araçlar dolu, terminale giden araçlar boş gitmekte olduğundan, vatandaş olarak yine mağdur duruma düştük.
Yukarıda belirttiğimiz güzergahın tekrar kullanıma açılmasını yetkililerden temenni ediyoruz.
Ayrıca , saat 20:00’den sonra bu araçların İnegöl Devlet Hastanesi güzergahına seferlerin devam etmesini istiyoruz.
Bizler İnegöl Gençlik Kolları olarak yapmış olduğumuz imza kampanyası ile üç yüz imza ile tamamladık. Ve Yenice köy halkının sesi olarak buradan yetkililere duyuruyoruz. Konunun takipçisi olacağımızı belirtir kamuoyuna sunarız” dedi.

resim yükle kemeravm.gif

SON HABERLER