seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

15° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Yeniden Refah Partisi Bayramlaştı

Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı, bayramlaşma programı nedeniyle ilçe binasında bir araya geldi. Programa yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
GENEL - Temmuz 22, 2021 12:58 pm A A

Partililere bayramlaşma öncesinde bir konuşma yapan İlçe Başkanı İlhan Baykan, yaşanan ekonomik ve sosyal sıkıntılara dikkat çekerek bayramlarını umut müjdelediğini vurguladı.
Baykan açıklamasında “Yeryüzündeki Müslümanları kardeşlik bağlarıyla bağlayan ve paylaşma duygusunu ön planda tutan Kurban Bayramımız hepimize hayırlı olsun. İslam alemi ne yazık ki bu bayramı bazı zorluklarla karşılamak zorunda kaldı. Koronavirüs sıkıntısı, ekonomik ve sosyal sıkıntılar bizleri büyük bir stresli ortama soktu. Mağdur sayısı, zulüm ve adeletsizlik seviyesinin artmış olduğu zor günlerden geçiyoruz. Maalesef bu olumsuz etkilerden İnegöl de payını aldı. Yaşanan bu sıkıntılar çerçevesinde gençlerimizin eriyişini ve madde bağımlılık seviyesinin her geçen gün arttığını seyretmek durumunda kalıyoruz. İşgal edilmiş insanlar ve coğrafyalar alternatifsizlik algısına yenik düşürülerek adeta bir dönüm noktasına gelmiştir. Tüm bu olumsuzluklara rağmen bayramlar bizlere olumsuzluğa düşmemeyi ve umudu hatırlatır. Yaşanan her sıkıntının ardından ferahı bildirir. Bayramınızı tekrardan kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ederim” ifadelerini kullandı.

GENEL - 12:58 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kahreden haber şehitlerimiz var !
  Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesinde terör örgütü tarafından yapılan saldırı sonucu 2 askerin şehit olduğunu duyurdu.
 • 02
  3 çocuk babası boğularak can verdi !
  Bursa’da 3 çocuğunu kurtarmak için suya giren baba suda boğularak hayatını kaybetti.
 • 03
  Vaka sayıları arttı uyarı geldi !
  Vaka sayılarında yaşanan korkunç artışın ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.
 • 04
  Pkk’ya ağır darbe !
  Türk Silahlı Kuvvetleri son bir hafta içinde 47 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hale getirdi.
 • 05
  Modern Hayvan Pazarı İlk Bayramda Yüzleri Güldürdü
  İnegöl Belediyesi’nin Alibeyköy mevkiinde hayata geçirdiği modern hayvan pazarı, görücüye çıktığı ilk bayramda yüzleri güldürdü. Modern hayvan pazarında ihale usulü ile satılan kotralardaki kurbanlık satışlarının büyükbaş hayvanlarda yüzde 98, küçükbaş hayvanlarda ise yüzde 80 oranında olduğu belirtildi.