17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

Yeniden Refah Partisi sahaya indi !

Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı tüm birimleriyle sahaya indi. Mesudiye Mahallesi’nde esnaf ziyareti yapan partililer akabinde kültür sanat festivalindeki çadırları ziyaret etti.
GENEL - Temmuz 30, 2022 2:49 pm A A

Seçimlere bir yıldan daha az bir sürenin kalmasıyla birlikte Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı da çalışmalarına hız verdi. Tüm birimleriyle Mesudiye Mahallesi’nde sahaya inen partililer, esnafları ve kahvehaneleri dolaşarak vatandaşlara parti politikalarını anlattı. Aynı zamanda talep ve önerileri dinleyen partililer vatandaşlarla istişareler gerçekleştirdi.

Mahalle ziyaretini tamamlayan partililer ardından kültür sanat festivali kapsamında kültürpark içerisinde açılan stantları ve kurulan çadırları ziyaret etti.

Programlar sonrasında açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Başkanı İlhan Baykan; “Çalışma takvimimiz yoğun. Sahada vatandaşlarımızla bir araya gelerek çarenin ve çözümün tek adresi olan Yeniden Refah Partisinin politikalarını anlatıyoruz. Her görüştüğümüz vatandaş heyecanımızı daha çok artırıyor çünkü partimize ve sayın genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan Bey’e teveccüh her geçen gün artıyor. Bizler aynı zamanda çalışmalarımızı, vatandaşlarımızın talepleri ve istekleri doğrultusunda revize ederek, halka hizmet anlayışıyla sürdüreceğiz. Önümüzdeki 2023 seçimlerinde de çıkmaza giren ve artık çözüm üretemez hale gelen siyasetin tek alternatifinin Yeniden Refah Partisi kadroları olduğunu göreceğiz. Bu vesileyle tüm ilçe halkımızı saygıyla selamlıyor sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum” dedi.


Bu haber 350 kez okundu.
GENEL - 2:49 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Cesedi bulundu !
  Siirt’te Müküs Çayı’na düşen ve 64 gündür bulunamayan 20 yaşındaki genç hemşirenin cansız bedenine ulaşıldı .
 • 02
  Meteoroloji’den Inegöl’e hafta sonu uyarısı!
  Meteoroloji İnegöl için için 14 Ağustos 2022 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı.
 • 03
  Ünlü oyuncu hayatını kaybetti !
  Misafir olarak gittiği evin 3. katından düşen ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren, yaşamını yitirdi. 
 • 04
  Motorine dev zam!
  Akaryakıt fiyatları, brent petrol ve dolar kurunun hareketlerine göre dalgalı seyrini sürdürüyor. Akaryakıt ürünlerinden motorine Pazartesi gecesi (15 Ağustos) büyük bir zam gelecek.
 • 05
  Bursa’nın geleceği ortak akılla şekilleniyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, şehrin yeni anayasası niteliğindeki 2040 yılı Bursa Çevre Düzeni Planı çalışmalarını ortak akıl vizyonuyla sürdürmeye devam ediyor. İlçe belediyelerinden akademik odalara, sivil toplum kuruluşlarından akademisyenlere kadar toplumun tüm kesimlerini biraraya getiren Büyükşehir Belediyesi, yılsonuna kadar nihai şeklinin verileceği plan hakkında bilgilendirme yaparken görüş ve önerileri de topladı.