İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Şubat 10:02 İnegöl’de park halindeki araç yandı !

resim yükle resim yükle

Yeniden Refah Partisi’nden İnegölspor’a ziyaret !

Giriş : 08.01.2024 18:29 - Güncellenme : 08.01.2024 18:29

İnegölspor’a Yeniden Refah Partisi İlçe Yönetimi ve İnegöl Belediye Başkan Adayı Mehmet Kaygusuz’dan destek ziyareti gerçekleştirildi.

İnegölspor Kulüp Başkanı Osman Sevim ve Yönetim Kurulu Üyelerince karşılanan Yeniden Refah Partisi heyeti İnegölspor’a tam destek mesajı verdi.

Ziyarette konuşan Yeniden Refah Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Mehmet Kaygusuz; “Çok söze gerek olmadığını düşünüyorum, azimli, fedakâr çok değerli bir kulüp Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz var. Sportif anlamdan başarılı olarak tanımlayabileceğimiz bir süreçten geçen İnegölspor’umuzu maddi ve manevi olarak asla yalnız bırakmayacağız” diye konuştu.

Kulüp Başkanı Osman Sevim ise yaptığı konuşmada, “Büyük bir samimiyetle yürüttüğümüz görevimizi sadece İnegölspor’umuzun en yüksek başarılara imza atması için yerine getiriyoruz. Çok önemli bütçelerle en iyi ekibi kurarak gayret ediyoruz. Şimdi İnegölspor’umuza gerçek manada sahip çıkma vakti. Cefakar ve İnegölspor sevdalısı yönetim kurulumuzu, teknik kadromuzu zor durumda bırakmamak tüm İnegöl sevdalıların asli görevi olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple sıcağı sıcağına bizleri ziyaret etmeniz çok değerli. İnanıyoruz ki şehrimizin tüm değerli sizler gibi kulübümüze sahip çıkarlar. Ziyaretiniz için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER